نقشه سایت|تماس با ما|نظرسنجی|صفحه اصلی
سال 1400 «سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها»
يکشنبه ٣٠ خرداد ١٤٠٠

صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > تعداد شعب اخذ رای در استان اردبیل ده درصد افزایش یافت


  چاپ        ارسال به دوست

رییس ستاد انتخابات استان اردبیل:

تعداد شعب اخذ رای در استان اردبیل ده درصد افزایش یافت

ییس ستاد انتخابات استان اردبیل از افزایش ده درصدی شعب اخذ رای در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ، بهروز ندایی در جلسه ستاد انتخابات استان تصریح کرد: شعبه هایی که بیش از هزار رای در آن اخذ شده بود به دو شعبه افزایش و یا یک شعبه سیار در آن دایر شده است.

وی بیان کرد: تمامی تعرفه های احراز هویت انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا برای انتخابات  دریافت شده و در استانداری مستقر است.

ندایی تصریح کرد: به لحاظ زیرساختی از جمله خودرو و نیروی انسانی و تجهیزات لازم مشکلی برای برگزاری انتخابات نداریم و تمامی امکانات فراهم شده است.

معاون استاندار اردبیل با بیان اینکه نزدیک ترین شعب به محل سکونت افراد اطلاع رسانی می شود،افزود: سامانه ای در وزارت کشور تهیه شده که نزدیک ترین شعبه  به افراد پیامک می شود.

 وی به افراد رد صلاحیت شده در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره کرد و گفت: افراد رد صلاحیت شده  در شوراهای اسلامی شهر  ۳۸ نفر هستند که می توانند به هیات نظارت استان اعتراض کنند.

ندایی بیان کرد:  تبلیغات نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و روستا از ۲۰ تا ۲۶ انجام و تبلیغات خارج از این محدوده زمانی غیرقانونی است.

در این جلسه فرمانداران شهرستان های پارس آباد و اصلاندوز گزارشی از اقدامات انجام گرفته در راستای برگزاری انتخابات ارایه کردند.


٢١:١٣ - يکشنبه ٩ خرداد ١٤٠٠    /    شماره : ٣٧٥١٢    /    تعداد نمایش : ١٣٣خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:يکشنبه ٣٠ خرداد ١٤٠٠