نقشه سایت|تماس با ما|نظرسنجی|صفحه اصلی
سال 1400 «سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها»
دوشنبه ٠٥ مهر ١٤٠٠

صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > آغاز سرمایه گذاری برای تولید ۱۰ میلیون قطعه ماهی زینتی در استان


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل خبر داد:

آغاز سرمایه گذاری برای تولید ۱۰ میلیون قطعه ماهی زینتی در استان

استاندار اردبیل از آغاز سرمایه گذاری برای تولید ۱۰ میلیون قطعه ماهی زینتی در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، اکبر بهنام جو در جلسه بررسی وضعیت سرمایه گذاری و تولید در حوزه شیلات استان گفت: در روند اجرای  سرمایه گذاری های بزرگ نباید تعلل کرد و در این خصوص تمهیدات لازم برای اخذ مجوزهای مرتبط در کمترین زمان انجام می شود.

وی تصریح کرد: در حال حاضر یک و نیم میلیون قطعه ماهی زینتی به شیوه خانگی و سنتی در استان انجام می شود که با سرمایه گذاری در این حوزه تولید ۱۰ میلیون قطعه ماهی زینتی به صورت تخصصی در استان انجام می شود.

او افزود: این سرمایه گذاری در زمینی به مساحت هفت هزار متر مربع  و با اشتغالزایی برای ۴۰ نفر با همکاری بخش خصوصی آغاز می شود.

استاندار اردبیل بیان کرد : این سرمایه گداری برای اولین بار است در استان به طور تخصصی انجام می شود و لازم است مسوولان دستگاههای مرتبط با پیگیری صدور مجوزهای لازم ، در تسریع روند سرمایه گذاری تلاش کنند.

بهنام جو در ادامه به مشکلات مطرح شده از سوی شیلات استان در زمینه تولید ماهی اشاره کرد و خواستار آنالیز هزینه های تمام شده تولید ماهی برای اتخاذ تصمیمات جهت رفع موانع و مشکلات تولید این بخش شد.

در این جلسه مدیر شیلات استان مشکلات مربوط به سرمایه گذاری پرورش ماهی در محدوده های مشترک با سایر دستگاه‌ها و حوزه ها را یاد آور شد و استاندار اردبیل نسبت به بررسی های کارشناسی از سوی دستگاههای مرتبط دستورات لازم را صادر کرد.


١٩:٠٠ - سه شنبه ٢٣ شهريور ١٤٠٠    /    شماره : ٣٨١٥٦    /    تعداد نمایش : ٥٥خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:دوشنبه ٠٥ مهر ١٤٠٠