چاپ        ارسال به دوست

معاون استاندار اردبیل :

ایمن سازی محورهای مواصلاتی استان با سرعت اجرا می شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: اقدامات خوبی در استان در جهت کاهش تلفات رانندگی در قالب احداث بزرگراهها،ایمن سازی محورهای مواصلاتی و راههای روستایی در حال انجام است که باید تلاش کنیم با سرعت بیشتری انجام گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، فرزاد قلندری در همایش طلایه داران و فرهنگیاران ترافیک ،همیاران پلیس،راهوران محله و رانندگان بر ضرورت ارتقاء فرهنگ رانندگی در استان و اهمیت دهی به آموزش در این خصوص تاکید و از اداره کل آموزش و پرورش استان خواست برنامه ریزی لازم  برای این امر صورت گیرد.

 وی به اهمیت راه اندازی مرکز کنترل ترافیک شهر اردبیل اشاره و اعلام کرد:  به شهردار اردبیل تاکید شده این موضوع با توجه به تامین منابع مالی لازم با جدیت پیگیری و دراسرع وقت عملیاتی شود.

قلندری ضمن قدردانی از تلاشهای ارزنده ناجا در تامین امنیت و انضباط جامعه و بخصوص پلیس راهور و پلیس راه استان در موضوع مدیریت ترافیک و کنترل تصادفات درون شهری و برون شهری افزود: بیش از ۳۰ دستگاه اجرایی در این خصوص در قالب کمیسیونهای ذیربط و حضور میدانی در همکاری نزدیک میباشند که حاصل این هماهنگی کاهش تلفات رانندگی در امسال نسبت به سال گذشته است.


١٩:٥٠ - دوشنبه ١٩ مهر ١٤٠٠    /    شماره : ٣٨٣٢١    /    تعداد نمایش : ٩٣خروج