چاپ        ارسال به دوست

معاون استاندار اردبیل:

اطلاع‌رسانی درباره ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی ادامه یابد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: به منظور پیشگیری از ورود به پیک ششم، تداوم اطلاع‌رسانی درباره اهمیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی، ضروری است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، بهروز ندایی در جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان اظهار کرد: با این که تا کنون، درصد بالایی از جمعیت استان واکسینه شده‌اند باز هم باید با اطلاع رسانی درباره رعایت نکات بهداشتی، احتمال ورود به پیک ششم را کاهش دهیم.

وی بیان کرد: با تلاش دستگاه‌های مربوط، از جمله دانشگاه علوم پزشکی، صدا و سیمای مرکز اردبیل و  ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، استان اردبیل جزو استان‌هایی است که توانست در مدت زمان کم‌تری، موج اخیر را کنترل کند.

ندایی بر تشکیل منظم جلسات کمیته‌های شورای اطلاع‌رسانی استان تاکید کرد و افزود: این شورا باید تلاش کند با کمک کمیته‌ها عملکردهای واقعی و امیدوارکننده را در اختیار مردم قرار دهد. 

معاون استاندار اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود، اهمیت مدیریت شبکه‌های اجتماعی و مجازی را یادآور شد و گفت: این شبکه‌ها به لحاظ داشتن کاربران زیاد، بعد از صدا و سیما تاثیرگذاری و نقش مهمی در اطلاع‌رسانی دارند. 

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل نیز در این جلسه از برگزاری برنامه‌های مختلف هنری، فرهنگی با حضور چهره‌های برجسته فرهنگ و هنر استان در ایام کرونا خبر داد.

عبدالله بحرالعلومی افزود: حدود سه هزار عنوان گزارش، یادداشت و مقاله از سوی رسانه‌های مکتوب و مجازی استان با موضوع کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی تولید و منتشر شده است.

در این جلسه، اعضای حاضر گزارشی از اقدامات و برنامه‌های انجام گرفته در زمینه اطلاع‌رسانی در ایام کرونا ارائه کردند.


١٥:٢٥ - سه شنبه ٢٠ مهر ١٤٠٠    /    شماره : ٣٨٣٢٩    /    تعداد نمایش : ١٠١خروج