نقشه سایت|صفحه اصلی
سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧

اخبار > مذاکره با سرمایه گذار بخش خصوصی برای احداث هتل 5 ستاره در منطقه


  چاپ        ارسال به دوست

در حضور استاندار اردبیل انجام شد

مذاکره با سرمایه گذار بخش خصوصی برای احداث هتل 5 ستاره در منطقه

در نشستی با حضور استاندار اردبیل ، مذاکره با سرمایه گذار خارجی برای احداث هتل 5 ستاره در منطقه آغاز شد. به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری اردبیل، پس از پایان جلسه کارگروه اجرایی مرکز جذب و حمایت از سرمایه گذار استان اردبیل، طی نشستی با حضور استاندار ، معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان  و جمعی از مسوولان استانی  با سرمایه گذار خارجی در مورد احداث یک هتل پنج ستاره در منطقه نمونه گردشگری در شورابیل و دو هتل پنج ستاره در سرعین گفت و گو شد.

این سرمایه گذار خارجی و متخصص قلب در این نشست  گفت: این استان را برای سرمایه گذاری در حوزه توریست درمانی انتخاب کرده ام.

وی شهر سرعین را دارای پتانسیل های بسیار در حوزه گردشگری درمانی دانست و گفت: براساس مطالعاتی که طی سه هفته اقامت در استان اردبیل داشته ام تمام جوانب و مناطق استان را در نظر گرفته و بررسی نموده ام.

استاندار اردبیل نیز با تأکید بر حمایت از سرمایه گذاران به ویژه سرمایه گذاران خارجی، بیان کرد: این استان درحوزه گردشگری باید یک محیط اسلامی و مناسب برای گردشگران به ویژه گردشگران کشورهای حاشیه خلیج فارس مهیا کند. N


٠٩:١٧ - پنج شنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٤    /    شماره : ١٥١٧٩    /    تعداد نمایش : ٧٣١خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧