نقشه سایت|صفحه اصلی
سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
پنج شنبه ٠٢ فروردين ١٣٩٧
اخبار > حمایت استانداری اردبیل از توسعه کمی و کیفی کتابخانه های عمومی


  چاپ        ارسال به دوست

معاون استاندار اردبیل:

حمایت استانداری اردبیل از توسعه کمی و کیفی کتابخانه های عمومی

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل از حمایت استانداری از توسعه کمی و کیفی کتابخانه های عمومی بویژه در مناطق محروم این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، ناصر نصیری در نشست با مدیرکل کتابخانه های عمومی استان نقش کتابخانه در توسعه فرهنگی جامعه را محوری و مهم دانست و بر حمایت همه جنبه مسوولان ذیربط از این مراکز فرهنگی تاکید کرد.

وی با اشاره به اینکه توسعه فرهنگی لازمه توسعه اقتصادی و سیاسی است گفت: دولت خدمتگزار سعی دارد با تلاش هر چه بیشتر ارزش های فرهنگی را در جامعه زنده نگهدارد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان نیز در این نشست، گفت: خوشبختانه در طول این سال ها شاهد حمایت های کم نظیر مسوولان ارشد استان از کتابخانه های عمومی بوده ایم که جای بسی قدردانی دارد.

رباب عزیزخانی، همراهی ارگان های اجرایی را در برنامه های کتابخانه ای زمینه ساز ارتقا و رشد کمی وکیفی این برنامه ها دانست و اظهار کرد: تا پایان بهمن امسال تعداد کتابخانه های عمومی نهادی (شهری و روستایی) و مشارکتی استان به 72 باب خواهد رسید که این مهم در سایه حمایت های مسوولان و کمک خیرین نیکوکار حاصل شده است.


٢٣:٣٥ - سه شنبه ٢١ دی ١٣٩٥    /    شماره : ٢٢٥٦٥    /    تعداد نمایش : ١٦٥خروج
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد.
پنج شنبه ٠٢ فروردين ١٣٩٧