نقشه سایت|صفحه اصلی
سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
چهارشنبه ٠٢ خرداد ١٣٩٧
اخبار > حرکت رو به جلو در سال 1395 مدیون همدلی مدیران استان است


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان:

حرکت رو به جلو در سال 1395 مدیون همدلی مدیران استان است

استاندار اردبیل گفت: تعامل و همدلی مجموعه مدیران استان موجب پیشرفت و حرکت روبه جلو در سال 95 بود و امیدواریم این همدلی در سال آینده نیز ادامه داشته باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل،
دکتر مجید خدابخش که در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان اردبیل سخن می گفت،اضافه کرد: از اول امسال 202 میلیارد تومان حقوق و دستمزد به کارکنان دستگاه های اجرایی استان اردبیل پرداخت شده است و در 20 سال گذشته برای اولین بار است که مطالبات کارکنان و بازنشستگان تا پایان سال تسویه می گردد.

وی اظهار داشت: با وجود محدودیت های مالی از 140 میلیارد تومان اعتبارات عمرانی استان تاکنون 70 میلیارد تومان پرداخت شده است و امیدواریم تا تیرماه سال آینده مابقی اعتبارات هم پرداخت گردد.

استاندار اردبیل همچنین اظهار داشت: در سال 95 درآمد استان 367 میلیارد تومان پیش بینی شده بود که تاکنون 315میلیارد تومان عمدتا از بخش درآمد مالیاتی تحقق یافته است.

رئیس شورای برنامه ریزی و  توسعه استان در بخش دیگر سخنانش گفت: انتظار می‌رود با توجه به محدودیت منابع، دستگاه‌های اجرایی در سال آینده نیز استفاده از ظرفیت بخش خصوصی را سرلوحه قرار داده و زمینه‌های مشارکت با بخش خصوصی را ارزیابی کنند.

دکتر خدابخش با بیان اینکه مطالعه برنامه ششم توسعه از سوی مدیران ضروری است، اضافه کرد: جلسه بعدی شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان با محوریت برنامه ششم توسعه برگزار خواهد شد.

استاندار اردبیل همچنین خواستار پرداخت هزینه‌های خدمات آب و برق و گاز ادارات شد و گفت: ادارات با راهکارهای مختلف از جمله بهره‌گیری از انرژی خورشیدی میزان مصرف خود را کاهش دهند.


٢٣:٢٩ - شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ٢٣٦٢٧    /    تعداد نمایش : ١٢٨خروج
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد.
چهارشنبه ٠٢ خرداد ١٣٩٧