نقشه سایت|صفحه اصلی
سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
چهارشنبه ٠٢ خرداد ١٣٩٧
اخبار > تمامی هیات های اجرایی انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا تشکیل یافته است


  چاپ        ارسال به دوست

دبیر ستاد انتخابات استان خبر داد:

تمامی هیات های اجرایی انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا تشکیل یافته است

دبیر ستاد انتخابات استان اردبیل از تشکیل تمامی هیات های اجرایی انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان ها و بخش های استان خبر داد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان، ماریا موسوی ضمن اشاره به مهلت 5 روزه در برنامه زمان بندی انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، برای تشکیل هیات های اجرایی شهرستان و بخش، گفت: بر اساس این تقویم، فرمانداران و بخشداران از 95/12/25 تا 95/12/29 فرصت داشتند تا هیات های اجرایی را در شهرستان ها و بخش ها تشکیل بدهند که بر این اساس، تمامی هیات های اجرایی شهرستان ها و بخش های تابعه، شامل 10 شهرستان و 29 بخش تشکیل یافته است.

مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری اردبیل افزود: بر اساس تبصره 1 ماده 45 قانون انتخابات شوراها، از فردا 95/12/30 لغایت 96/1/6 ثبت نام از داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، در فرمانداری ها و بخشداری ها انجام خواهد گرفت.

ماریا موسوی تصریح کرد: علیرغم همزمانی ایام ثبت نام انتخابات شوراها با تعطیلات نوروزی، کلیه عوامل برگزاری انتخابات آماده باش بوده و هیچ مشکلی در این زمینه نخواهیم داشت.

وی ضمن اشاره به 295 پیش ثبت نام در دفاتر پیشخوان دولت در سطح استان، گفت: شهر اردبیل با 67 مورد، بیشترین  پیش ثبت نام را داشته است.


١٤:٥٨ - يکشنبه ٢٩ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ٢٣٦٢٨    /    تعداد نمایش : ٣٦٥خروج
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد.
چهارشنبه ٠٢ خرداد ١٣٩٧