نقشه سایت|صفحه اصلی
سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
چهارشنبه ٢٦ دی ١٣٩٧

اخبار > برگزاری کارگاه آموزشی مناسب سازی محیط شهری با هدف بهره گیری ازتجربیات دیگر کشورها


  چاپ        ارسال به دوست

مشاور استاندار اردبیل در امور معلولان:

برگزاری کارگاه آموزشی مناسب سازی محیط شهری با هدف بهره گیری ازتجربیات دیگر کشورها

کارگاه سه روزه آموزشی تخصصی مناسب سازی محیط شهری و اماکن عمومی برای معلولان با حضور اساتید ژاپنی افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ، عظیم قهرمانی مشاور استاندار اردبیل در امور معلولان استان در آئین افتتاح کارگاه سه روزه آموزشی تخصصی مناسب سازی محیط شهری و اماکن عمومی برای معلولان که با حضور اساتیدی از کشور ژاپن در محل استانداری اردبیل برگزار شد گفت: این کارگاه با هدف آموزش تخصصی مناسب سازی محیط شهری واماکن عمومی با استفاده از تجربیات کشورهای پیشرفته انجام می گیرد و یافته ها و آموزش های انجام گرفته در این کارگاه بصورت عملی نیز در جهت تسهیل در تردد معلولان  و جانبازان به کار گرفته خواهد شد.

وی ضمن قدردانی از همکاری دیگر دستگاه ها در برگزاری این دوره آموزشی ،اظهار داشت:این کارگاه آموزشی به مدت 3 روز در شهر توریستی سرعین برگزار خواهد شد وشهر سرعین پایلوت اجرای طرح مناسب سازی محیط شهری برای تسهیل در تردد و عبور ومرور جانبازان ومعلولان و کم توان حرکتی خواهد بود.

قهرمانی ابراز امیدواری کرد با تداوم برگزاری دوره های آموزشی وهمکاری صمیمانه دستگاه های استان ، شاهد حل مشکلات وموانع تردد معولان وجانبازان استان  باشیم.

در این کارگاه سه روزه کارشناسان در ارتباط با چگونگی مناسب سازی ادارات و اماکن عمومی برای تردد بهتر معلولان تبادل نظر کردند.

 


١٢:٥٦ - يکشنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٦    /    شماره : ٢٣٨٤٢    /    تعداد نمایش : ٤٦٨خروج
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد.