نقشه سایت|صفحه اصلی
سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
جمعه ٠٧ ارديبهشت ١٣٩٧
اخبار > راه اندازی کلینیک مدیریت از ملزومات رویکرد توسعه ای است


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل:

راه اندازی کلینیک مدیریت از ملزومات رویکرد توسعه ای است

استاندار اردبیل گفت: اجرایی نمودن برنامه عملیاتی اصلاح نظام اداری و استقرار نظام پیشنهادها در استانداری در قالب شیوه نامه اجرایی برای تشکیل کارگروه توسعه مدیریت ضروری است. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، دکتر مجید خدابخش که در اولین جلسه کارگروه توسعه مدیریت سخن می گفت اظهار کرد: از آن جایی که بخش مهمی از اقدامات استانداری ، هماهنگی و مدیریتی است در همین راستا  باید نارسایی موجود را شناسایی  و کارها را به سازمان ها و ارگان های ذی ربط محول نمود.

وی نظام ارجاع و هدایت را در استانداری مهم دانست و افزود: به روزسازی این فرآیندها در بعد سخت افزاری و نرم افزاری و بر اساس نیازهای فعلی جامعه ،  اجتناب ناپذیر است.

استاندار اردبیل راه اندازی کلینیک مدیریت را در استان از ملزومات رویکرد توسعه ای دانست و ادامه داد: با راه اندازی این کلینیک  می توان بسیاری از مشکلات و موانع شکوفایی  بخش خصوصی و دولتی را شناخت و  در جهت رفع آن ها گام برداشت.

دکتر خدابخش در پایان خاطرنشان کرد: شفاف سازی، حاصل گسترش دولت الکترونیک است و با دولت الکترونیک و تحولات اداری و مدیریتی جلوی بخشی از فسادهای رایج  گرفته می شود.


١٠:٤٩ - پنج شنبه ٢٥ خرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٢٤٣٩٤    /    تعداد نمایش : ٢٦٨خروج
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد.
جمعه ٠٧ ارديبهشت ١٣٩٧