نقشه سایت|صفحه اصلی
سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
جمعه ٠٧ ارديبهشت ١٣٩٧
اخبار > تکمیل طرح های نیمه تمام ورزشی در اولویت قرار می گیرد


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل :

تکمیل طرح های نیمه تمام ورزشی در اولویت قرار می گیرد

استاندار اردبیل گفت: توسعه ورزش در دولت تدبیر و امید در دستور کاربوده و بر این اساس باید تلاش شود تکمیل طرح های نیمه تمام ورزشی در این استان د راولویت باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ، دکتر مجید خدابخش روز یکشنبه در جلسه شورای عالی ورزش استان اردبیل افزود: ورزش در توسعه اقتصادی و رونق گردشگری می تواند تاثیر بسزایی داشته باشد و باتوجه به اینکه در سال های اخیر سرمایه گذاری های بخش خصوصی توسعه یافته می توان از این ظرفیت نهایت استفاده را برد.


استاندار اردبیل از برگزاری اردوی قایقرانی در گرمی مغان خبر داد و گفت: اعضای تیم ملی قایقرانی از اول تیرماه در این شهرستان حضور یافته و به مدت یک ماه در دریاچه گیلارلو اقدام به تمرین قایقرانی خواهند کرد.


دکتر خدابخش بابیان اینکه این اردو در معرفی شهرستان گرمی موثر خواهد بود افزود: این شهرستان قابلیت خوبی در زمینه های مختلف دارد که بر گزاری هرگونه مسابقات ورزشی می تواند به رونق گردشگری آن منجر شود .


وی اضافه کرد: ظرفیت استان اردبیل برای قایقرانی در دریاچه گیلارلوی گرمی ، دریاچه شورابیل اردبیل و دریاچه کشت وصنعت مغان قابل توجه است و حضور قایقران ها در این مکان ها استقبال جوانان و ورزشکاران را بدنبال خواهد داشت.


استاندار اردبیل حمایت از ورزشکاران را ضروری خواند و گفت: استان اردبیل دارای ورزشکاران بنام و معروفی است که موفقیت های بیشتری را در مسابقات آسیایی وبین المللی کسب کرده اند.


دکتر خدابخش بااشاره به تجلیل از مدال آوران ورزشکاران استان اردبیل افزود: لازم است طی مراسمی از ورزشکارن استان که در مسابقات آسیایی و بین المللی بخصوص از کارگران ورزشکار که اخیرا موفق به کسب مدال طلا ،برنز ونقره شدند تجلیل بعمل آید .


استاندار اردبیل توسعه ورزش همگانی را یادآورشد و افزود: توسعه ورزش همگانی در سال های اخیر مورد استقبال جوانان و خانواده ها شده و ضروری است بیش از این هم ورزش همگانی توسعه داشته باشد .


وی از برگزاری همایش سراسری پیاده روی در اردبیل خبر داد وگفت: این همایش در 17 شهریورماه برگزار خواهد شد.

 


١٤:١٩ - يکشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٢٤٤٢٠    /    تعداد نمایش : ٢٧٩خروج
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد.
جمعه ٠٧ ارديبهشت ١٣٩٧