نقشه سایت|صفحه اصلی
سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
شنبه ٠٢ تير ١٣٩٧

اخبار > ایجاد منابع درآمد پایدار دهیاری ها از مهم ترین برنامه های دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اردبیل


  چاپ        ارسال به دوست

ایجاد منابع درآمد پایدار دهیاری ها از مهم ترین برنامه های دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اردبیل

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اردبیل  گفت:ایجاد منابع درآمد پایدار دهیاری ها از مهم ترین برنامه های دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اردبیل است.

بيست ونهمين نشست مديران كلدفاتر امور روستايي و شوراها به ميزباني دفتر امور روستایی استانداری گلستان درحال برگزاري مي باشد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل؛ مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اردبیل در این نشست ضمن تشریح عملکرد این حوزه اظهار داشت: نظارت بر عملکرد شرکتهای تعاونی دهیاری، هم اندیشی در خصوص راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال در حوزه روستایی استان و هم چنین ایجاد منابع درآمد پایدار دهیاری ها از مهم ترین برنامه های دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری در سالجاری است.


اکبر طوبی در این همایش با بیان اینکه مقام عالی استان تمامی موارد مربوط به اقتصاد مقاومتی را رصد و پیگیری می کند. افزود: رویکرد توسعه محورانه استاندار اردبیل باعث شده تا در تمام شهرستانهای استان روستایی را به عنوان الگوی خودکفایی در تولید و اشتغال معرفی نماییم.


وی در ادامه تصریح کرد: استان اردبیل با تعدد و تنوع منابع زمینی و ثروت مواجه است و سعی میکنیم با توانمندسازی روستاییان و عشایر استان از صدور خام محصولات جلوگیری کرده و با فراوری آنها ارزش افزوده بیشتری را حاصل نماییم.


مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خاطرنشان کرد: برنامه ریزی براساس پتانسیل های هرمنطقه را یادآورشد و اضافه کرد به طور مثال شمال استان از نظر کشاورزی و صنایع تبدیلی و جنوب استان نیز از نظر بوم گردی دارای پتانسیل های متفاوت می باشند. که در دولت تدبیر و امید سعی کرده ایم بر اساس ظرفیت های هر منطقه برنامه ریزی کنیم.

 

 


١٣:٢٤ - چهارشنبه ٢١ تير ١٣٩٦    /    شماره : ٢٤٦٢٢    /    تعداد نمایش : ٢٨٠خروج
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد.
شنبه ٠٢ تير ١٣٩٧