نقشه سایت|صفحه اصلی
سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
يکشنبه ٣١ تير ١٣٩٧

اخبار > تاکیداستاندار اردبیل بر آینده نگری در مطالعات طرح های اشتغالزا


  چاپ        ارسال به دوست

تاکیداستاندار اردبیل بر آینده نگری در مطالعات طرح های اشتغالزا

استاندار اردبیل با اشاره به ضرورت اجرای طرح های اشتغالزایی پایدارگفت: باید در مطالعات طرح های اشتغالزا آینده نگری مد نظر قرار گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، دکتر مجید خدابخش روز پنجشنبه در کارگروه تخصصی اشتغال استان اردبیل افزود: ایجاد واحدهای تولیدی بدون توجه به بهره وری آن در آینده ممکن است به ضرر سرمایه گذار تمام شود.

وی با اشاره به تغییر و تحولات در عرصه های اقتصادی در دنیا، بیان کرد: بی توجهی به تغییر و تحولات باعث وارد آمدن ضررهای زیادی به تولیدات شده و سودآوری را به صفر می رساند.

استاندار اردبیل گفت: وقتی صنعتی در جهان در حال زوال است ، نباید در این زمینه سرمایه گذاری کرده و این موضوع را باید با انجام مطالعات علمی همراه با آینده نگری به شیوه های جدید تغییر دهیم.

استاندار اردبیل همچنین با تاکید بر ایجاد اشتغال با نگاهی فراگیر افزود: با انجام مطالعات و برنامه ریزی می توان با سرمایه اندک برای افراد بیشتری اشتغال ایجاد کرده وسودآوری بالایی داشت.

دکتر خدابخش داشتن اطلاعات از تمام نقاط دنیا برای سرمایه گذاری را از جمله مهم ترین مقدمات اشتغالزایی عنوان کرد و بر توجه بیشتر به این نکته در استان تاکید کرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در این جلسه با اشاره به اقدامات انجام گرفته در راستای اشتغالزایی در استان از اختصاص 220 میلیارد ریال اعتبار برای مشاغل خانگی در استان در سال جاری خبر داد.

قاسم رحیمی افزود: 150 میلیارد ریال از این اعتبار توسط بانک صادرات و بقیه نیز از طریق بانک ملی پرداخت می شود.

وی بیان کرد: تعداد اشتغالزایی برای هر یک از دستگاه های مربوطه در این خصوص مشخص شده که با ابلاغ و اختصاص اعتبار پرداخت تسهیلات آغاز می شود.


٠١:٠٢ - جمعه ٢٠ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٢٤٨٩٦    /    تعداد نمایش : ٢٥١خروج
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد.
يکشنبه ٣١ تير ١٣٩٧