نقشه سایت|صفحه اصلی
سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
يکشنبه ٣١ تير ١٣٩٧

اخبار > حمایت از سرمایه گذار، جزء اولویت های دولت در استان اردبیل است


  چاپ        ارسال به دوست

معاون استاندار اردبیل:

حمایت از سرمایه گذار، جزء اولویت های دولت در استان اردبیل است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: یکی از برنامه های مهم دولت یازدهم در این استان حمایت ویژه از سرمایه گذاران بخش خصوصی است و این حمایت ها در دولت جدید نیز ادامه خواهد یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، جعفر فهیمی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهرستان نیر افزود: یکی از راه های توسعه این استان توجه به بخش گردشگری است و با حمایت ویژه از سرمایه گذاران بخش خصوصی چرخ توسعه، عمران و آبادانی مناطق مختلف استان بیش از پیش به حرکت درمی آید.

وی به سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهرک 5.5 هکتاری در نیر اشاره کرد و گفت: فاز اول این پروژه در سال 93 افتتاح شد و اکنون فاز دوم استخر دوم این مجموعه در حال احداث است که همه دستگاه های اجرایی ذیربط باید دراتمام این پروژه همکاری کنند.

فهیمی از مسوولان شرکت آبفای استان خواست تا مسائل و مشکلات مربوط به شهرک باغ شهر آفتاب نیر را حل و فصل کنند.

او همچنین گفت: پروژه فاضلاب شهری نیر دهه فجر امسال افتتاح خواهد شد.

فهیمی افزود: 28 کیلومتر شبکه فاضلاب شهر نیر کار شده و تصفیه خانه این فاضلاب نیز با پیشرفت فیزیکی 70 درصدی در حال احداث است.

وی از رفع مشکل آب شهرک صنعتی نیر خبر داد و گفت: بزودی عملیات آبرسانی به شهرک صنعتی نیر به اتمام می رسد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل در ادامه به اهمیت محرومیت زدایی از شهرستان نیر اشاره کرد و افزود: یک از اهداف مهم دولت در شهرستان نیر رفع محرومیت زدایی است و برای انجام آن برنامه ریزی مدون شده است.

مهدی احمدی ، فرماندار نیر هم در این جلسه با ارائه گزارشی از عملکرد دولت در این شهرستان گفت: در هفته دولت عملیات اجرایی پروژه آبیاری تحت فشار روستای بوسجین با اعتباری بالغ بر 160 میلیارد ریال به آغاز می شود.


٠١:٠٥ - جمعه ٢٠ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٢٤٨٩٧    /    تعداد نمایش : ٣٢٤خروج
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد.
يکشنبه ٣١ تير ١٣٩٧