نقشه سایت|صفحه اصلی
سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
يکشنبه ٠٣ تير ١٣٩٧

اخبار > کارگاه آموزشی و تمرینی اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران اردبیل آغاز شد


  چاپ        ارسال به دوست

کارگاه آموزشی و تمرینی اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران اردبیل آغاز شد

کارگاه آموزشی و تمرینی اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران استان اردبیل روز یکشنبه با حضور معاون وزیر کشور در دانشگاه محقق اردبیلی شروع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، استاندار اردبیل روز یکشنبه در مراسم افتتاح این کارگاه گفت: برگزاری چنین کارگاههای آموزشی فرصت بسیار خوب و مناسبی است چرا که آموزش حین اقدام است.

دکتر مجید خدابخش افزود: تجربه نشان داده است که هر جا و در هر کاری به مسئله استاندارد توجه شود موفقیت بیشتری حاصل شده است چون استاندارد سازی با عث کاهش حوادث، آسیب ها و خسارت خواهد شد.

وی برگزاری کارگاه های آموزشی را باعث ارتقای سطح آمادگی دانست و اظهار کرد: برگزاری چنین کارگاههایی در پیشگیری و مقابله با بحرانها و حوادث غیر مترقبه بسیار مثمر ثمر خواهد بود.

مدیرکل مدیریت بحران استان اردبیل نیز در این آئین گفت:250 نفر از اعضای مدیریت بحران از سراسر استان در قالب 10 شهرستان به اتفاق فرمانداران و بخشداران در این کارگاه حضور دارند که امیدواریم بتوانیم در حوزه پیشگیری از خطرهای طبیعی و مقابله حرفه‌ای توانمند عمل کنیم.

مسعود امامی یگانه افزود: این کارگاه در هشت عنوان و به مدت سه روز در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می‌شود که مهمترین هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی کاهش آسیب‌پذیری در مقابله با خطرات طبیعی و مواقع بحران است.

وی مدیریت افکار عمومی، مدیریت ریسک، مدیریت درمان، مدیریت مخاطرات، مدیریت نظم و امنیت، مدیریت تشخیص هویت و مدیریت اسکان اضطراری را از جمله مباحث مطرح شده در این کارگاره آموزشی عنوان کرد.

کارگاه آموزشی و تمرینی اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران استان اردبیل از 12 تا 14 شهریور ماه به مدت سه روز با شرکت اعضای آن از سراسر استان در حال برگزاری است.


١٤:٠٤ - دوشنبه ١٣ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ٢٥١١٣    /    تعداد نمایش : ٣٢٨خروج
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد.
يکشنبه ٠٣ تير ١٣٩٧