نقشه سایت|صفحه اصلی
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
پنج شنبه ٠١ فروردين ١٣٩٨

اخبار > اشتغال محور اساسی دیدار استاندار اردبیل با رئیس سازمان تعاون روستایی کشور


  چاپ        ارسال به دوست

اشتغال محور اساسی دیدار استاندار اردبیل با رئیس سازمان تعاون روستایی کشور

استاندار اردبیل در دیدار با رئیس سازمان تعاون روستایی کشور که روز یک شنبه در تهران انجام شد، ضمن تشکر از اقدامات این سازمان در استان اردبیل، خواستار افزایش همکاری های فی مابین شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، مهندس اکبر بهنام جو با ذکر این موضوع که تولید محصولات کشاورزی از جمله غلات دراین استان رشد چشمگیری داشته و با زیر کشت رفتن اراضی پایاب سد خدآفرین 1/5 میلیارد تن به تولید استان اضافه خواهد شد؛ ضمن دعوت از رئیس این سازمان برای حضور در استان؛ خواستار تقویت تعاون روستایی استان شد.

وی وجود اراضی حاصل خیز در شمال و جنوب استان را فرصت طلایی برای گسترش فعالیت تعاونی های روستایی دانست و از مسئولان این سازمان خواست تا در برنامه ریزی های آتی خود در استان به امر اشتغال توجه ویژه ای داشته باشند.

رییس سازمان تعاون روستایی کشور هم ضمن قدردانی از همکاری های مجموعه مدیریت استان با این سازمان بر لزوم گسترش فعالیت های سازمان در استان اردبیل تاکید و قول همکاری داد.

همچنین در این جلسه برخی  موارد از جمله تسریع در خرید و پرداخت وجه محصولات خرید تضمینی، روند پیشرفت اهداف نظام بهره برداری پایاب سد خدآفرین، بررسی مسائل مربوط به تعاونی های تولید و آموزش، ترویج  و ارتقای فرهنگ تعاونی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.


١١:٤٣ - دوشنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ٢٦٦٠٧    /    تعداد نمایش : ١٥٠خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:پنج شنبه ٠١ فروردين ١٣٩٨