نقشه سایت|صفحه اصلی
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
پنج شنبه ٠١ فروردين ١٣٩٨

اخبار > تله کابین آلوارس سال 98 به بهره برداری می رسد


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل:

تله کابین آلوارس سال 98 به بهره برداری می رسد

استاندار اردبیل گفت: سرمایه گذار برای احداث تله کابین نیاز به تسهیلات دارد که در آینده نزدیک با معرفی به بانک عامل اقدام خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل،
مهندس اکبر بهنام جو در جلسه با سرمایه گذار پروژه تفریحی، توریستی آلوارس سبلان اظهار داشت: با بررسی کارشناسی اداره کل منابع طبیعی بعد از واگذاری زمین به شرکت سرمایه گذار احداث تله کابین در آلوارس شروع خواهد شد و همچنین احداث یک هتل نیز با اشتغال زایی حداقل۴۰ نفر توسط سرمایه گذار در روزهای آتی آغاز خواهد شد.

وی با بیان اینکه با نصب دستگاه های تله کابین در آلوارس موقعیت منطقه متحول می شود افزود: علاوه بر اشتغال زایی غیرمستقیم در این پروژه تفریحی و توریستی بهره برداری پروژه با اشتغال حدود ۲۰۰ نفر در سال۹۸ به اتمام می رسد.

مهندس بهنام جو افزود: برای جذب گردشگر لازم است زیرساخت های مورد نیاز توسط دستگاه های اجرایی تامین شود.

استاندار اردبیل با اشاره به اینکه وجود هتل های مناسب و مکان های تفریحی و توریستی لازمه توسعه استان است افزود: همه دستگاه های اجرایی مرتبط و شرکت های سرمایه گذار باید در راستای جذب گردشگر و ماندگاری آنها در استان برنامه مدونی ارایه دهند.

وی افزود: باید پروژه های در دست اجرا طبق برنامه زمان بندی شده، پیشرفت داشته باشند تا امید و اعتماد مردم افزایش یابد.


١١:٤٧ - دوشنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ٢٦٦٠٨    /    تعداد نمایش : ١٥٣خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:پنج شنبه ٠١ فروردين ١٣٩٨