نقشه سایت|صفحه اصلی
سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧

اخبار > برای ایجاد درآمد پایدار به شهرداری ها کمک می کنیم


  چاپ        ارسال به دوست

معاون عمرانی استاندار اردبیل:

برای ایجاد درآمد پایدار به شهرداری ها کمک می کنیم

 معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار اردبیل گفت: درآمد شهرداری ها عموما باید پایدار بوده و از محل سرمایه گذاری ها و روش های تامین مالی از بخش خصوصی باشد که متاسفانه در حال حاضر چنین نیست و به ویژه شهرداری های کوچک درآمد پایدار نداشته و متکی به اعتبار دولت هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل،
بهروز ندایی در جریان نشست با روسای شورای شهر و شهرداران تعدادی از شهرهای استان که با حضور صدیف بدری، نماینده مردم شهرستان های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در استانداری برگزار شد، افزود: وظیفه کمیسیون ماده پنج تصویب و نظارت برطرح های تفصیلی و تغییرات است اما بیشترین وقت کمیسیون معمولا صرف تغییر کاربری ها و تراکم می شود.

وی با بیان اینکه در برخی از شهرها کارها طبق طرح تفصیلی انجام نمی شود و نیازمند تجدید نظر است افزود: اجرای برخی پروژه ها در شهرهای استان طولانی شده و نیازمند اهتمام جدی است
ندایی در این جلسه بر اختصاص سهمیه قیر رایگان به شهرهای جدید الاحداث تاکید کرد.

وی با بیان اینکه مشکلات شهرداری ها قابل تامل است افزود: باید اجرای قوانین در شهرها بیشتر شده و وقت زیادی جهت حل معضلات موجود صرف کرد.

معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار اردبیل افزود: در تهیه و اجرای طرح ها و کارهای عمرانی باید به صورت تخصصی اقدام کنیم تا به شرایط آرمانی نزدیک شویم.

بهروز ندایی گفت: برخی از شهرهای استان با مشکل شهرسازی مواجه بوده و نیازمند تغییرات اساسی است و با کار کارشناسی باید در این راستا کمک به این موضوع کمک شود.

وی در پایان گفت: شهرداری ها باید توجه به محیط زیست، توسعه فضای سبز را جزء اولویت های اصلی کار خود قرار دهند.
در این جلسه نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی نیز در رابطه با حل مشکلات موجود خواستار ارایه راهکار و افزایش درآمد پایدار شهرداری ها شد.


١٩:٠٩ - پنج شنبه ٢٤ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٢٧٠٥٤    /    تعداد نمایش : ١٦٣خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧