نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
سه شنبه ٠١ مرداد ١٣٩٨

اخبار > سفر استاندار اردبیل به ترکیه


  چاپ        ارسال به دوست

سفر استاندار اردبیل به ترکیه

اکبر بهنام جو جهت دیدار با استاندار استانبول و بازدید از طرح های اقتصادی، عمرانی و گردشگری به استانبول ترکیه سفر کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل،با استقبال در سالن تشریفات فرودگاه استانبول توسط سرکنسول جمهوری اسلامی ایران و معاون استاندار استانبول؛ اکبر بهنام جو و هیئت همراه وارد استانبول شدند.

این هیئت پس از استقبال رسمی توسط واصب شاهین، استاندار استانبول با شرکت در جلسه ای با حضور وی؛ در خصوص زمینه های همکاری موجود به ویژه در خصوص توسعه تجارت و گردشگری بحث وتبادل نظر کردند.

در این دیدار طرفین با اشاره بر ظرفیت های موجود در دو استان جهت افزایش مبادلات اقتصادی و فرهنگی برشمرده و مقرر داشتند تا همکاری های فی مابین گسترش یابد.

در این سفر؛ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، رئیس سازمان برنامه و بودجه، مشاور استاندار در امور بین الملل و مدیرکل میراث فرهنگی استاندار اردبیل را همراهی می کنند.

بازدید از مناطق و طرح های گردشگری مانند آبگرم درمانی استانبول و دیدار با رئیس و هیئت علمی دانشگاه استانبول و بازدید از مراکز پزشکی آبدرمانی و تفاهم با دانشگاه استانبول جهت مشارکت در راه اندازی دانشکده آبدرمانی در سرعین استان اردبیل از اهداف این سفر است.

استاندار اردبیل در این سفر با سرکنسول ایران در استانبول هم دیدار و گفتگو کرد. 


١٠:٠٠ - پنج شنبه ١٧ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ٢٧٧٩١    /    تعداد نمایش : ١٦٢خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:سه شنبه ٠١ مرداد ١٣٩٨