نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
سه شنبه ٠٤ تير ١٣٩٨

اخبار > فعالیت‌های پژوهشی هر استان باید براساس نیازهای آن منطقه برنامه‌ریزی شود


  چاپ        ارسال به دوست

سرپرست معاونت سیاسی استانداری:

فعالیت‌های پژوهشی هر استان باید براساس نیازهای آن منطقه برنامه‌ریزی شود

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل گفت: جهاددانشگاهی، نهاد علمی و پژوهشی مطرح و شناخته شده در کشور است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، شهریار شیری آراسته در دیدار با رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل با بیان این مطلب افزود: این نهاد انقلابی فعالیت‌های اثربخشی را به منظور توسعه بخش‌ها مختلف به جامعه ارائه کرده است.

وی با بیان اینکه عملکرد پژوهشی در هر جامعه با میزان توسعه یافتگی آن رابطه مستقیمی دارد، اظهار کرد: عملکرد جهاددانشگاهی در کشور و استان نشان دهنده برنامه‌ریزی منسجم آن به جهت تقویت فعالیت‌های علمی و پژوهشی است.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل از آمادگی استانداری اردبیل برای حمایت از فعالیت‌های جهاددانشگاهی اردبیل خبر داد و خاطرنشان‌کرد: فعالیت‌های پژوهشی هر استان باید بر اساس نیازها و خلاءهای مردم و دستگاه‌های اجرایی آن منطقه برنامه‌ریزی و مورد توجه قرار گیرد.

شیری آراسته یادآور شد: جهاددانشگاهی با راه‌اندازی مرکز درمان ناباروری ساختار و بستر‌ خوبی برای توسعه حوزه گردشگری سلامت فراهم کرده و این مرکز توانسته است در رفع نیازهای استان و کشورهای همجوار گام مثبتی بردارد. 

در این دیدار رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل تصریح کرد: در راستای توسعه توریسم سلامت در استان، جهاددانشگاهی اردبیل به دنبال ایجاد مجتمع درمانی  Health Tourismبا رعایت استانداردهای مناسب جهت بومی‌سازی دانش فنی این نهاد در استان است. 

مهران اوچی اردبیلی شیوع سرطان از جمله سرطان گوارش در استان را از جمله دغدغه مهم مسوولان عنوان و تصریح کرد: جهاددانشگاهی با همکاری پژوهشگاه‌های رویان و ابن‌سینا وابسته به این نهاد به دنبال ایجاد فضای استاندارد و مناسب جهت ارئه خدمات درمان ناباوری، سلول درمانی و سرطان در استان است.


٠٨:٢١ - چهارشنبه ١٩ دی ١٣٩٧    /    شماره : ٢٨٨٨٦    /    تعداد نمایش : ١٢٣خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:سه شنبه ٠٤ تير ١٣٩٨