نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
يکشنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٨

اخبار > رشد ٥١ درصدي اشتغال پيش بيني شده در مجوزهاي صادره سال ٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

رشد ٥١ درصدي اشتغال پيش بيني شده در مجوزهاي صادره سال ٩٧

مدير كل دفتر جذب و حمايت از سرمايه گذاري استانداري اردبيل از رشد ٥١ درصدي اشتغال پيش بيني شده در مجوزهاي صادره در سال ٩٧ نسبت به سال ٩٦ خبر داد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل،
قادر تقي زاده با بيان اينكه در سال ٩٦ اشتغال پيش بيني شده براي ٤٠٦ جواز تاسيس و موافقت  اصولي صادره ١٢٠٢٤ نفر بود گفت : در سال ٩٧ اين تعداد براي ٦٤٦ مجوز صادره از طرف سه دستگاه صنعت، معدن و تجارت، جهاد كشاورزي و ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري ١٨٢٦٤ نفر بوده است .

وي با اشاره به اينكه در سال ٩٧ و در حوزه صنعت، معدن و تجارت براي ٤٣٦ طرح  ١٤٧٣٥ نفر و در حوزه جهاد كشاورزي براي ١٣٧ طرح ١٢١٦ نفر و براي ٧٠ طرح حوزه ميراث فرهنگي صنايع دستي و گردشگري ٢٢٥٣ نفر پيش بيني شده است افزود : برخي از مجوزها از جمله مجوزهاي صادره براي دامداري هاي سنتي توسط سازمان جهاد كشاورزي و يا صدور پروانه هاي كسب در حوزه صنعت و معدن و همچنين اشتغال پيش بيني شده براي ساير دستگاه ها در اين آمار لحاظ نشده است .

مديركل دفتر جذب و حمايت از سرمايه گذاري استانداري اردبيل ضمن اشاره به تاكيد ويژه مقام عالي استان بر ايجاد اشتغال  گفت : سعي داريم با تسهيل صدور مجوز و رفع موانع توليد در پنجره واحد سرمايه گذاري و ستاد تسهيل و كارگروه اشتغال و همچنين كميته حمايت قضايي و ستاد اقتصاد مقاومتي زمينه تسهيل و رشد سرمايه گذاري در استان اردبيل را فراهم نماييم .


١١:٢٦ - چهارشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٣١٠٦٧    /    تعداد نمایش : ٨٠خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:يکشنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٨