نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
يکشنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٨

اخبار > عرضه شکر برای مصارف خانگی بدون محدودیت انجام می شود


  چاپ        ارسال به دوست

عرضه شکر برای مصارف خانگی بدون محدودیت انجام می شود

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اردبیل گفت: عرضه شکر برای مصارف خانگی در استان اردبیل بدون محدودیت انجام می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، ارژنگ عزیزی چهارشنبه در جلسه تنظیم بازار استان تصریح کرد: در حوزه صنفی و صنعتی نیز توزیع شکر بر اساس میزان مصرف و تولید محصول انجام می شود.

وی بیان کرد: تمام واحدهایی که برای دریافت سهمیه شکر معرفی می شوند مورد نظارت واقع شده و میزان مصرف و تولید محصول آن ها رصد می شود.

عزیزی همچنین بر استخراج صنایع پرمصرف شکر تاکید کرد و گفت: توزیع شکر برای این صنایع به دلیل مصرف عمومی به صورت سهمیه انجام می شود و باید روند عرضه آن کنترل شود.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اردبیل همچنین از ادامه روند نظارت بر تولید و عرضه گوشت مرغ در استان خبر داد.

وی افزود: در صورت مازاد بودن مرغ تولیدی در استان پشتیبانی امور دام استان نسبت به خرید تضمینی و انبار آن در سردخانه اقدام می کند.

عزیزی بیان کرد: با اقدامات انجام گرفته در راستای تامین نهاده های دامی به صورت سهمیه های دولتی افزایش قیمت مرغ متوقف شده است.


١٧:٤٨ - چهارشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٣١٠٧٥    /    تعداد نمایش : ٧٩خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:يکشنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٨