نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
دوشنبه ٠١ مهر ١٣٩٨

اخبار > میزبانی لیگ جهانی والیبال فرصتی برای معرفی قابلیت های استان اردبیل است


  چاپ        ارسال به دوست

میزبانی لیگ جهانی والیبال فرصتی برای معرفی قابلیت های استان اردبیل است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: میزبانی لیگ جهانی والیبال فرصت مناسبی برای معرفی قابلیت های استان بوده و باید ازاین ظرفیت استفاده شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، مسعود امامی یگانه روز چهارشنبه در جلسه بررسی زیرساخت ها و هماهنگی برای میزبانی لیگ جهانی والیبال تصریح کرد: تمامی دستگاه های اجرایی مرتبط اعم از خدماتی ، شهرداری ، راهداری و میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان باید نسبت به تسریع در روند تامین تمهیدات لازم برای برگزاری این دوره از مسابقات اقدام کنند.

وی بیان کرد: با توجه به اهمیت برگزاری این دوره از مسابقات در استان لازم است دستگاه های خدماتی و شهرداری های سرعین و اردبیل نسبت به مهیا کردن مسیرهای عبور و مرور میهمانان اقدامات خود را تسریع بخشند.

امامی یگانه بیان کرد: برگزاری مسابقات ورزشی در استان موجب ایجاد نشاط و کاهش ناهنجاری ها است و لازم است با برگزاری مناسب زمینه میزبانی در دوره های بعدی را نیز در استان فراهم کنیم.

در این جلسه تمامی دستگاه های خدماتی ، انتظامی ، امدادی ، شهرداری ها و فرمانداری های اردبیل و سرعین اقدامات انجام گرفته را بیان و برنامه ریزی های لازم برای ادامه روند تامین زیرساخت ها و هماهنگی ها انجام شد


١٥:٤٢ - چهارشنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٣١٣٠٩    /    تعداد نمایش : ٧٢خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:دوشنبه ٠١ مهر ١٣٩٨