نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
پنج شنبه ٢١ آذر ١٣٩٨

اخبار > دانشگاه ها به برنامه های کارآفرین ورود کنند


  چاپ        ارسال به دوست

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار:

دانشگاه ها به برنامه های کارآفرین ورود کنند

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل، ورود دانشگاه ها به برنامه های کارآفرین را ضروری دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، بهروز ندایی در مراسم افتتاح نمایندگی سازمان بین المللی «سیتی وان» در دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد.

وی افزود: با وجود قابلیت‌های کم نظیر طبیعی، تاریخی، فرهنگی و جغرافیایی موجود در اردبیل در صنعت گردشگری می‌توان زودتر از سایر صنعت‌ها موفق شد.

ندایی ادامه داد: اردبیل در شرایطی که از بیش از هزار اثر ثبتی و تاریخی بهره مند بوده و موهبت‌های طبیعی موجود آن را در بین پنج استان شاخص گردشگرخیز قرار داده است، بها دادن به این بخش و استانداردسازی خدمات با بهره مندی از ظرفیت سازمان‌های بین المللی یک نیاز محسوب می‌شود.

وی یادآور شد: حوزه گردشگری حوزه‌ای فرابخشی بوده و تمامی دستگاه‌ها باید با ورود جدی به این بخش زمینه رقابت با استان‌های همجوار و حتی کشورهای همسایه را فراهم کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل با اشاره به اینکه توسعه علمی صنعت گردشگری، بالندگی این بخش را مهیا می‌کند، افزود: با اعزام 12 پزشک اردبیلی به کشور ترکیه برای سپری کردن آموزش‌های تخصصی آبدرمانی طی شهریورماه سال جاری تحول آفرینی در حوزه سلامت گردشگری با استفاده از آب‌های معدنی متفاوت موجود در استان هدفگذاری شده است.


٢٣:٠٠ - يکشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٣١٨٢٤    /    تعداد نمایش : ١٠١خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:پنج شنبه ٢١ آذر ١٣٩٨