نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
پنج شنبه ٢١ آذر ١٣٩٨

اخبار > دقت در پیش بینی از مولفه های هواشناسی است


  چاپ        ارسال به دوست

معاون استاندار اردبیل:

دقت در پیش بینی از مولفه های هواشناسی است

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل گفت: حساسیت در پیش بینی وضعیت جوی و استفاده از ابزارها و نیروی انسانی ماهر موجود اهمیت کار در این حوزه را نشان می دهد و دقت در پیش بینی و اطلاع رسانی از مولفه های مهم بخش هواشناسی محسوب می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، یعثوب نژاد محمد در آیین تکریم و معارفه مدیران کل هواشناسی استان اردبیل اظهار کرد:اداره کل هواشناسی استان اردبیل دارای ظرفیت نیروی انسانی متخصص و دستگاه های پیشرفته است و باید از این ظرفیت ها در پیشگیری خسارات احتمالی نهایت استفاده را ببریم.
وی با بیان اینکه استان اردبیل یک استان کشاورزی است افزود: با اطلاع رسانی به موقع و پیش بینی هایی با ضریب خطای کمتر می تواند از خسارت و ضرر به محصولات کشاورزی بکاهد.
نژاد محمد افزود:اهمیت هواشناسی در وقایع سیلاب های اخیر در استان های جنوبی و شمالی کاملا مشاهده شد و در استان اردبیل نیز با با اعتماد بیشتر به هشدارهای هواشناسی توجه بیشتری داشته باشیم.
معاون استاندار اردبیل با اشاره به اینکه در جهت توانمند سازی نیروی انسانی باید غفلت نکنیم افزود: علم هواشناسی با توجه به ورود تکنولوژی های جدید روز به روز ارتقا می یابد و ما نیز باید در این راستا متناسب با پیشرفت علم و تکنولوژی نیروهای خود را مجهز به اخرین یافته های این علم کنیم.
گفتنی است آیین تکریم مدیرکل سابق،" علی دولتی مهر"و  معارفه "سیاوش محمدی" مدیرکل جدید اداره کل هواشناسی استان اردبیل، با حضور خانم دکتر سحر تاج بخش مسلمان ریییس سازمان هواشناسی کشور و معاون وزیر راه و شهرسازی و جمعی از مسولان استانی در سالن کانون پرورش فکری کودک و نوجوان برگزار شد.٠٩:٣٦ - چهارشنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٣١٨٣٢    /    تعداد نمایش : ٩٦خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:پنج شنبه ٢١ آذر ١٣٩٨