نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و نه «سال جهش تولید»
چهارشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٩

اخبار > نحوه کنترل قیمت ها اطلاع رسانی شود


  چاپ        ارسال به دوست

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل:

نحوه کنترل قیمت ها اطلاع رسانی شود

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: نحوه کنترل قیمت ها و نظارت بر بازار باید لحظه به لحظه برای مردم اطلاع رسانی شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ،
بهروز ندایی در جلسه شورای اطلاع رسانی تصریح کرد: تمامی دستگاه های مرتبط با بازار ، وسایل نقلیه و اقلام مورد نیاز مردم باید اطلاع رسانی های لازم را در خصوص کنترل قیمت ها از طریق رسانه های مکتوب ، مجازی و صدا و سیما انجام دهند.
وی بیان کرد: برای جلوگیری از سوء استفاده دشمنان نیز باید شفافیت های لازم در خصوص ضرورت افزایش قیمت بنزین و همچنین نحوه واریز یارانه های معیشتی عملیاتی شود.
ندایی گفت: مسوولان مربوطه حوزه واریز یارانه های نقدی و معیشتی نیز باید برای راهنمایی افرادی که یارانه دریافت نکرده اند ، اقدامات اطلاع رسانی از وضعیت خانوارها را انجام دهند.
معاون استاندار اردبیل افزود: کد های دستوری آگاهی از وضعیت دریافت یارانه های نقدی مشخص شده که لازم است این کد دستوری اطلاع رسانی شود تا خانوارها از وضعیت دریافت یارانه نقدی خود مطلع شوند.
در این جلسه مدیران دستگاه های مربوطه اقدامات انجام گرفته در خصوص اطلاع رسانی ازوضعیت بازار و کنترل قیمت ها را بیان کردند.١٠:٥٧ - دوشنبه ٤ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ٣٢٥٨٢    /    تعداد نمایش : ١٢٦خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:چهارشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٩