نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و نه «سال جهش تولید»
چهارشنبه ٠٩ مهر ١٣٩٩

اخبار > مرکز کمپ ترک اعتیاد انزاب تجهیز می شود


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل:

مرکز کمپ ترک اعتیاد انزاب تجهیز می شود

استاندار اردبیل گفت:محلی برای باز آفرینی افراد معتاد متجاهر در روستای انزاب خریداری شده ک برای راه اندازی به زودی تجهیز می شود‌.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل،
اکبر بهنام جو  در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر که در محل روستای انزاب برگزار شد اظهار داشت: این ساختمان جهت راه اندازی کارگاه های آموزشی و کمپ ترک اعتیاد خریداری شده و مدیریت آن به یکی از تشکل های مردم نهاد و خیریه واگذار شده است.
وی با بیان اینکه وجود این مجموعه برای شهر اردبیل لازم بود گفت: در این محل علاوه بر باز آفرینی معتادین، در محدوده آن سالن پرورش گل رز هلندی و پرورش ماهی و سایر کارگاهها ایجاد خواهد شد برای ۴۰ نفر اشتغال پایدار ایجاد می شود.
استاندار اردبیل پیشگیری از آسیب های اجتماعی و فرهنگی را وظیفه همه دستگاه ها و خانواده ها دانست و گفت: اعتیاد مادر  تمامی بزهکاری ها و نا امنی هاست و در گسترش تمامی آسیب های اجتماعی دخیل بوده و ما باید در کاهش این موضوع تلاش جدی داشته باشیم.
وی افزود:این محل نوعی ایجاد انگیزه جهت ترک  اعتیاد برای افرادی که بنا به دلایلی دچار مشکل شده و اظهار ندامت می کنند خواهد بود.
بهنام جو با اشاره به اینکه جلب مشارکت‌های عمومی و مردمی برای اینگونه مسایل احساس می شود تصریح کرد:شهرداری و شورای اسلامی در محوطه سازی این محل اعتبار لازم را تصویب می کنند و هرگونه پیگیری مسایل اداری و هماهنگی با دستگاه ها اجرایی بر عهده فرماندار اردبیل است‌‌.
وی با تاکید بر اینکه هیئت مدیره و پیمانکار اجرای عملیات طرحهای پرورش ماهی و سالن پرورش گل رز هلندی را آغاز کنند افزود: همزمان با آغاز پروژه ها تسهیلات مورد نیاز بعد از استعلام بانک عامل در اختیار مدیر کمپ گذاشته می شود‌.
در این جلسه رییس کل دادگستری استان، دادستان مرکز استان و جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی حضور داشتند و از روند اجرای مجموعه کمپ ترک اعتیاد بازدید شد‌.١١:٢٤ - چهارشنبه ٦ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ٣٢٦٠٦    /    تعداد نمایش : ١١٩خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:چهارشنبه ٠٩ مهر ١٣٩٩