نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و نه «سال جهش تولید»
چهارشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٩

اخبار > سیستم X-ray در گمرک بیله سوار نصب می شود


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل همیاری شهرداری های استان:

سیستم X-ray در گمرک بیله سوار نصب می شود

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان اردبیل گفت: به منظور تسریع در امر صادرات و واردات محصولات کشاورزی به کشور آذربایجان تفاهم نامه نصب دستگاه ایکس ری منعقد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، اکبر زارع در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد:صندوق نوع آوری شکوفایی از شرکت های دانش بنیان به عنوان طرف تفاهم نامه متعهد شده ظرف۶ ماه آینده با سرمایه گذاری بیش از۱۹ میلیارد تومان دستگاه ایکس ری در محل گمرک بیله سوار نصب می کند.

وی افزود: در جلسه ای که با حضور سردار موئدی رییس کالای قاچاق و ارز کشور برگزار شد مقرر شد  صندوق نوآوری شکوفایی شرکت دانش بنیان با در نظر گرفتن شرایط منطقه این دستگاه را نصب کنند.

زارع ادامه داد: با نصب این دستگاه قطعا تسریع در روند تردد کامیون ها و سلامت صادرات و واردات بطور تضمینی انجام شود.

مدیرعامل سازمان شهرداری های استان اردبیل گفت: سازمان همیاری شهرداری های استان با مشارکت در طرح های عمرانی کارهای خوبی در سطح استان شروع کرده و با حمایت استاندار اردبیل نتیجه این مشارکت ها در سالهای آتی مشخص می شود.

اکبر زارع با بیان اینکه در آینده نزدیک عملیات اجرایی چند پروژه بزرگ آغاز می شود تصریح کرد؛ مطالعه پروژه راه آهن اردبیل پارس آباد، عملیات اجرایی نصب دستگاه ایکس ری، آغاز احداث هتل پنج ستاره و چندین پروژه خرد و بزرگ با تلاش این سازمان در استان استارت می خورد.

وی در پایان گفت؛ امیدواریم با همکاری و مشارکت سایر دستگاه های اجرایی در سطح استان بتوانیم با کاهش بروکراسی به سمت توسعه همه جانبه و بدون مانع حرکت کنیم.

گفتنی است مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان از نمایشگاه دستاوردهای شرکت های دانش بنیان در تهران بازدید و جهت سرمایه گذاری‌ صاحبان این طرح ها در استان اردبیل دعوت کرد.


١١:١٩ - پنج شنبه ٧ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ٣٢٦١٤    /    تعداد نمایش : ١٢٥خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:چهارشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٩