نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و نه «سال جهش تولید»
چهارشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٩

اخبار > ورود اقشار مختلف به تولید و اشتغال ضروری است


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل

ورود اقشار مختلف به تولید و اشتغال ضروری است

مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل گفت: تمام اقشار در اوضاع کنونی کشور باید به حوزه اقتصاد وارد شده و زمینه تولید و اشتغال را فراهم کنند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ،
حسین وطن دوست در شورای خوداشتغالی و کارآفرینی حوزویان استان تصریح کرد: روحانیت معظم همیشه در عرصه های مختلف سیاسی فرهنگی  در صف اول بوده و براساس فرهنگ دینی و مطالبات مقام معظم رهبری ضمن ایجاد باور دینی در مسایل اقتصادی نیز شریک  هستند.
وی بیان کرد: الان هم  که درجنگ اقتصادی و جنگ نرم افزاری هستیم نیز باید  در برنامه تولید و اشتغال متناسب با شعار سال (رونق تولید) مشارکت کنند .
 وطن دوست افزود: رونق تولید در راستای برنامه های اقتصاد مقاومتی بوده و مورد تاکید مقام معظم رهبری  به عنوان نقشه و چراغ راه  توسعه و پیشرفت کشور است . وی ادامه داد:تمامی مسئولین کشوری این مهم را در چرخه برنامه و تصمبم گیری های اقتصاد کشور قرار داده اند و هدف اصلی آن ایجا د تغییرات اساسی در ساختار اقتصادی متناسب با ظرفیتها و امکانات است .
مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل اظهار کرد: برای اینکه در جنگ اقتصادی موفق و پیروز باشیم باید مهارتهای لازم را یاد بگیریم.
 وی گفت: روحانیون و خانواده های آن ها باید از آموزشهای فنی حرفه ای و تسهیلات دستگاههای اجرایی برای خود اشتغالی و کارآفرینی  برخوردار شوند.


١١:٥١ - پنج شنبه ١٤ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ٣٢٦٨٦    /    تعداد نمایش : ١١٨خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:چهارشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٩