نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و نه «سال جهش تولید»
سه شنبه ٠٨ مهر ١٣٩٩

اخبار > امکانات آموزشی دانشگاه های استان افزایش می یابد


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل:

امکانات آموزشی دانشگاه های استان افزایش می یابد

استاندار اردبیل گفت: آزمایشگاه ها و تجهیزات آموزشی در دانشگاه ها باید در خور و شان استان افزایش یابد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، اکبر بهنام جو در آیین آغاز عملیات اجرایی پروژه های  ساختمان اداری و مرکز رشد پارک علم و فناوری اردبیل اظهار کرد: با آغاز عملیات اجرایی این پروژه ها امیدو نشاط بین جوانان نخبه و تحصیل کرده استان افزایش یافته و استان به سمت صنعتی شدن حرکت می کند.

وی با بیان اینکه دانشکده های فنی و پردیس زیر نظر دانشگاه محقق اردبیلی با راه اندازی رشته های جدید مورد نیاز در توسعه صنعت تاثیر خواهند داشت گفت: با حمایتی که وزارت علوم از مراکز فناوری، دانشکده های فنی دارند با افزایش رشته های خاص مورد نیاز بازار کار پذیرش دانشجو در این مقاطع افزایش می یابد.

این مسوول افزود: حضور معاون پژوهشی وزارت علوم در استان به منظور بررسی مشکلات و نیازسنجی واحدهای دانشگاهی و پارک علم وفناوری انجام شده که امیدواریم این سفر با خیر و برکت برای استان باشد.

استاندار اردبیل با اشاره به اینکه ساختمان پارک علم و فناوری استان اردبیل نیازمند توسعه است گفت:امروز با کلنگ زنی عملیات اجرایی ساختمان پارک به متراژ ۵۰۰۰ متر مربع و همچنین کلنگ زنی آغاز عملیات اجرایی کارگاه نوآوری پارک علم و فناوری اردبیل در ۶۵۰۰ متر مربع نوید بخش یک حرکت نو در استان است.

گفتنی است با حضور بهنامجو استاندار اردبیل،رحیمی معاون علمی و پژوهشی و کشمیری مدیر کل دفتر برنامه ریزی و امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری  و جمعی از مسوولان استانی کلنگ  عملیات اجرایی پروژه های  ساختمان اداری و مرکز رشد پارک علم و فناوری اردبیل  و ساختمان کارگاههای نو آوری به زمین زده شد.


٢٢:١٥ - پنج شنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ٣٥٤٩٤    /    تعداد نمایش : ١٢٥خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:سه شنبه ٠٨ مهر ١٣٩٩