نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و نه «سال جهش تولید»
جمعه ٠٩ آبان ١٣٩٩

اخبار > مدیریت در شرایط سخت و بحرانی هنر است


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل

مدیریت در شرایط سخت و بحرانی هنر است

استاندار اردبیل گفت: وضعیت اقتصادی به سبب شرایط کرونایی در نقاط مختلف چندان مناسب نیست و مدیریت و یافتن راه حل مناسب در شرایط سخت و بحرانی هنر است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، اکبر بهنام جو در نشست با اعضای شورای شهر و شهردار پارس آباد مغان اظهار کرد: مسوولان شهری با تدبیر و اندیشه باید در راستای جلب رضایت شهروند تلاش کنند و با همکاری شهرداری و شورا وضعیت شهر را از شرایط بلا تکلیفی و بحران نجات دهند.

وی با اشاره به اینکه شهر پارس آباد یکی از شهرهای پرجمعیت و بزرگ استان اردبیل است گفت: با همکاری و هماهنگی اعضای شورا با شهردار می توان با جذب سرمایه گذار به توانمند سازی شهرداری کمک کرد و تنطیف شهری از وظایف اصلی و ضروریات شهرداری است و شهردار در قبال دریافت عوارض باید کارهای مسایل شهری را نیز به نحو احسن انجام دهد.

استاندار اردبیل از تصویب طرح جامع شهر پارس آباد در جلسه کارگروه فنی خبر داد و گفت: شورای شهر و شهردار برای حل مشکلات و تهیه طرح جامع شهری تلاش کرده و باید بیشتر از این جهت توانمند سازی شهرداری و جذب سرمایه بیشتر هم فکری کنند.

استاندار اردبیل برای تهیه زمین جهت دفع زباله و ایحاد آرامستان از مدیرکل منابع طبیعی خواست طبق ضوابط با شهردار پارس آباد مغان همکارز لازم را داشته باشد.

در این جلسه اعضای شورای شهر و شهردار پارس آباد نیز با ارابه گزارش کلی مشکلات شهری خود را مطرح کردند.


١١:٠٠ - جمعه ٢٥ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ٣٥٧٥٥    /    تعداد نمایش : ٨٦خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:جمعه ٠٩ آبان ١٣٩٩