نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و نه «سال جهش تولید»
سه شنبه ٠٦ آبان ١٣٩٩

اخبار > توسعه بنگاه های اقتصادی با دریافت تسهیلات لازم


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل خبر داد

توسعه بنگاه های اقتصادی با دریافت تسهیلات لازم

استاندار اردبیل گفت: بنگاه‌های اقتصادی و واحدهای تولیدی با ظرفیت اشتغالزایی  بالا احصا شده‌ و با دریافت تسهیلات لازم طرح توسعه خود را راه‌اندازی می‌کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، اکبر بهنام جو در دیدار با معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: واحدهای اقتصادی استان اردبیل نیازمند توسعه و از همه مهمتر افزایش نیروی کار هستند که این امر با نظر مساعد و اعطای تسهیلات محقق می شود.

وی با بیان اینکه تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا مشکلات واحدهای تولیدی در شرایط حاکم اقتصادی حل شود افزود: به جهت نوسات قیمت در بارار و افزایش قیمت مواد اولیه بیشتر واحدهای فعال نیلز به تسهیلات سرمایه در گردش دارند تا چرخ اقتصاد و تولید در این اساان بچرخد.

استانداراردبیل تصریح کرد: منتظر حضور معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر کار جهت بازدید از واحدهای تولیدی و حل مشکل‌ این واحدها در استان اردبیل هستیم.

در ادامه این جلسه معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر کار نیز گفت: تلاش‌ و پیگیری‌های استاندار اردبیل جهت حل مشکلات بنگاه‌های اقتصادی قابل تحسین بوده وعملکرد این استان در طرح یارانه دستمزد مناسب است. 

عیسی منصوری افزود: کارفرمایان در صورت بازگشت به کار و بکارگیری کارگران بیکارشده در دوران کرونا ۳۰ درصد دستمزد نیروی کار را دریافت می‌کنند.

در ادامه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل نیز افزود: عدم اختصاص یارانه تسهیلات طرح اشتغال‌فراگیر از سوی دولت مشکل اساسی واحدهای تولیدی مشمول این طرح است و تسهیل در بهرمندی طرح‌های اشتغال پایدار روستایی نیمه تمام از تسهیلات متمم، افزایش دوران مشارکت و تنفس نیاز مهم طرح‌های روستایی است.

گفتنی است استاندار اردبیل با معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت پیگیری اختصاص تسهیلات به واحدهای تولیدی استان دیدار و گفتگو کرد.


٢٠:١٥ - يکشنبه ٢٧ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ٣٥٧٦٦    /    تعداد نمایش : ٩٢خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:سه شنبه ٠٦ آبان ١٣٩٩