نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و نه «سال جهش تولید»
شنبه ٠٨ آذر ١٣٩٩

اخبار > ۲۱۰ میلیارد تومان تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ به طرح‌های حوزه جهادکشاورزی پرداخت شد


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری:

۲۱۰ میلیارد تومان تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ به طرح‌های حوزه جهادکشاورزی پرداخت شد

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری اردبیل از پرداخت ۲۱۰/۵ میلیارد تومان تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ به طرح‌ها و واحدهای تحت پوشش سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، قادر تقی زاده در بازدید از طرح ها و واحدهای بهره مند از این تسهیلات گفت: تاکنون ۵۱۷ طرح و واحد در حوزه جهاد کشاورزی به تایید کارگروه رسیده و به بانک‌های عامل معرفی شده که در زیر بخش های مجتمع های گلخانه ای و گلخانه های بزرگ و کوچک مقیاس ۲۱ طرح و واحد و در گیاهان دارویی ۱۳، دامپروری ۸۴ ،صنایع تبدیلی ۲ و شیلات و آبزیان ۲ طرح و واحد از طریق بانک‌های عامل عقد قرار شده و تسهیلات آنها پرداخت شد.

وی با بیان اینکه برای ۱۳۸ طرح و واحد معرفی و تصویب شده مبلغ ۲۱۰/۵ میلیارد تومان پرداخت شده است، افزود : در مجموع این واحدها ۷۰۹ نفر اشتغال زایی خواهند داشت.

تقی زاده میزان تسهیلات معرفی و جذب شده در حوزه های مجتمع گلخانه‌ای و گلخانه های بزرگ و کوچک مقیاس را در سطح کشور بی‌نظیر توصیف کرد و گفت: استان اردبیل با جذب بالغ بر ۱۷۵ میلیارد تومان تسهیلات برای ۳۷ مجتمع گلخانه‌ای و گلخانه های بزرگ و کوچک مقیاس که به صورت شناور در سطح کشور بود و در مجموع ۵۲۱ نفر اشتغالزایی داشت رتبه اول را در سطح کشور جذب کرده است .

وی گفت : سه بانک کشاورزی ، توسعه تعاون و پست بانک از بانک های طرف قرارداد برای پرداخت تسهیلات در حوزه جهاد کشاورزی هستند .


١٦:٣٦ - شنبه ١ آذر ١٣٩٩    /    شماره : ٣٦٠٧٧    /    تعداد نمایش : ٦٢خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:شنبه ٠٨ آذر ١٣٩٩