نقشه سایت|تماس با ما|نظرسنجی|صفحه اصلی
سال نود و نه «سال جهش تولید»
دوشنبه ١٨ اسفند ١٣٩٩

صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > مقدمات انتقال آب به مغانسر و غرب پارس آباد انجام می شود


  چاپ        ارسال به دوست

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل:

مقدمات انتقال آب به مغانسر و غرب پارس آباد انجام می شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل از انجام مقدمات لازم برای اجرای خط انتقال آب به مغانسر و غرب پارس آباد خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، فرزاد قلندری در جلسه بررسی وضعیت آبرسانی به شهرهای پارس آباد مغان خواستار انجام برآوردهای اولیه از سوی شرکت آب و فاضلاب برای تامین اعتبار مورد نیاز انتقال ارشد.

وی بیان کرد: با تامین اعتبار لازم برای اجرای خط انتقال آب به مغانسر و غرب پارس آباد مشکلات کمبود آب در این مناطق تا پایان سال رفع می شود.

قلندری خواستار اتخاذ راهکارهای مناسب برای رفع کمبود آب در اسلام آباد شد و گفت: لازم است قبل از اتخاذ تصمیمات اساسی برای رفع مشکل کمبود آب در این شهر ، روش های موقت تامین آب ازسوی آب و فاضلاب اجرایی شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل با بیان اینکه کمبود آبی در منطقه نداریم ،افزود: مشکل کمبود آب در این منطقه به دلیل نبود خط انتقال است که تلاش ها و برنامه ریزی های لازم برای انتقال آن انجام می شود.

در این جلسه مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری گزارشی از اقدامات انجام گرفته و نیازهای اعتباری برای اجرای خط انتقال آب ارائه کرد.

همچنین ،امامی فرماندار شهرستان پارس آباد ضمن بیان مشکلات کمبود آب در برخی نقاط پارس آباد خواستار تسریع در اجرای خطوط انتقال و رفع کمبود آب شد.


١٨:١٧ - دوشنبه ٤ اسفند ١٣٩٩    /    شماره : ٣٦٨٥٤    /    تعداد نمایش : ١١١خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:دوشنبه ١٨ اسفند ١٣٩٩