سال نود و هشت «سال رونق تولید»
معرفی فرماندار

عدالت حاجی پور

سرپرست فرمانداری شهرستان پارس آباد مغان

بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • استاندار اردبیل گفت شهرک گلخانه ای مغان با هدف صادرات به کشورهای همسایه به خصوص حضور در بازار روسیه انجام می شود.
  استاندار اردبیل: ایجاد شهرک گلخانه ای صادرات محور است استاندار اردبیل گفت شهرک گلخانه ای مغان با هدف صادرات به کشورهای همسایه به خصوص حضور در بازار روسیه انجام می شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل اکبر بهنام جو در جلسه بررسی مشکلات شهرک گلخانه مغان با حضور مدیرعامل شرکت شهرکهای کشاورزی افزود: ایجاد خط ریلی پارس آباد به جمهوری آذربایجان این امکان را فراهم می‌کند که صادرات محصولات گلخانه ای بدون مشکل انجام شود.

 • حاجی پور : از اعتماد استاندار تشکر و قدردانی میکنم / به اعتماد استاندار پاسخ درخور و شایسته خواهم داد.
  عدالت حاجی پور سرپرست فرمانداری شهرستان پارس آباد امروز شنبه در دیدار با اعضای اتاق اصناف و اداره صمت این شهرستان گفت: خوشبختانه همکاری تنگاتنگ اتاق اصناف با اداره صمت و فرمانداری و همچنین کنترل کمی و کیفی بازار قابل ستایش و تقدیر است. سرپرست فرمانداری پارس اباد اظهار داشت: علیرغم قرار گرفتن در یک جغرافیای حساس و استراتژیک هیچ خدشه ای در حوادث اغتشاشات اخیر از منطقه ما به نظام و کشور وارد نشد. وی با اشاره به برخی شائبات و دروغ پردازی های اخیر در فضای مجازی یادآور شد: با وجود شائبه ها و شیطنت برخی ها، بنده منتسب به هیچ فرد و گروهی نیستم و استخدام وزارت کشور هستم.

 • برگزاری سه جشنواره در حوزه آسیب های اجتماعی در شهرستان پارس آباد
  برگزاری سه جشنواره در حوزه آسیب های اجتماعی در شهرستان پارس آباد حاجی پور سرپرست فرمانداری شهرستان پارس آباد در نشست با مدیرکل بهزیستی استان اردبیل با بیان اینکه شهرستان پارس آباد به عنوان یکی از شهرهای بزرگ استان به دلیل مهاجر پذیری و جمعیت بالای حاشیه نشینی و تنوع قومیتی با چلشهای خاص آسیب های اجتماعی رو به رو است گفت نیاز به توجه ویژه به این شهرستان وجود دارد و در این عرصه بهزیستی نقش مهمی را میتواند ایفا نماید.

 • امورات مربوط به جوانان بعنوان سرمایه ها و آینده سازان کشور باید با جدیت و حساسیت ویژه پیگیری شود
  چهل و هفتمین جلسه ستاد ساماندهی جوانان شهرستان پارس آباد با موضوع آسیب های اجتماعی و مواد مخدر حاجی پور در این مراسم با اشاره به نقش و اهمیت جوانان در توسعه کشور و منطقه خاطر نشان کرد: امورات مربوط به جوانان بعنوان سرمایه ها و آینده داران کشور باید با جدیت و حساسیت ویژه پیگیری و به سرانجام برسد،هر گونه کوتاهی در این خصوص غیر قابل قبول است. وی در ادامه با بیان اینکه عمران شهری بدون عمران و پروش فکری و اندیشه ای کار آمد نخواهد بود بر افزایش اثربخشی همایش ها و دوره های آموزشی و آگاهی بخشی برای جامعه هدف تاکید کرد

 • دانشجویان به عنوان نیروهای فعال و پویای هر جامعه و بازوی توانمند علمی هر کشور هستند
  مراسم بزرگداشت روز دانشجو با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان پارس آباد،جمعی از اساتید و دانشجویان در سالن اجتماعات آراز برگزار شد. سرپرست فرمانداری پارس آباد در این مراسم گفت: در عصر حاضر دانشجویان به عنوان نیروهای فعال و پویای هر جامعه و بازوی توانمند علمی هر کشور هستند که بار عظیم فرهنگ یک ملت و دانش پژوهی و فناوری را بر دوش می کشند.

اخبار > 1700 آبادی دارای سکنه با 119 هزار واحد وجود دارد که 50 هزار واحد آن مقاوم سازی شده است.


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه شورای مشورتی بخشداران و دهیاران با فرماندار پارس آباد

1700 آبادی دارای سکنه با 119 هزار واحد وجود دارد که 50 هزار واحد آن مقاوم سازی شده است.

علایی فرماندار شهرستان پارس آباد:

تسهیلات مقاوم سازی خانه های روستایی باید بطور کامل جذب شود

 

1700 آبادی دارای سکنه با 119 هزار واحد وجود دارد که 50 هزار واحد آن مقاوم سازی شده است.

 

علایی تمامی دهیاران و بخشداران را در دامن زدن به مسائل حاشیه ای و غیر متعارف اجتناب کرد و گفت: بحران سازی و ایجاد جو آشوب در کشور به مفع هیچ کس نیست.

 

فرماندار پارس اباد از راه اندازی سیستم متمرکز انتخابات در کشور خبر داد و افزود: تمامی تحرکات و رفتارهای دهیاران و بخشداران در بخش ها زیر ذره بین سیتم متمرکز انتخابات در کشور قرار دارد.

 

رئیس شورای اداری شهرستان پارس اباد به دستور العمل عدم استفاده از امکانات دولتی اشاره کرد و یادآور شد: هیچ مقام دولتی حق ندارد چه در انتخابات و چه در خارج از زمان انتخابات از از امکانات دولتی سوء استفاده نمایند.

 

رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان پارس آباد گفت: دهیاران بازوان اصلی فرمانداری در انتخابات مجلس هستند و باید کاملا در انتخابات بی طرف باشند.

 

علایی به تجلیل از دهیاران و بخشداران منتخب در انتخابات نیز اشاره کرد و گفت: از دهیاران و بخشداران منتخب در انتخابات پیش رو تجلیل بعمل خواهد آمد.

 

وی گفت: تمامی دهیاران باید حوزه های مربوط به خود را مدیریت کرده و در معرفی خانه های روستایی کم دوام و بی دوام برای ارائه تسهیلات روستایی اهتمام داشته باشند.

 

فرماندار پارس آباد یادآور شد: بروز یک زلزله مهیب می تواند فاجعه ای جبران ناپذیر در منطقه خلق کند بنابراین باید با جدیت خانه هایی که نیازمند بازسازی و مقاوم سازی هستند را شناسایی و برای اخذ تسهیلات به بانک ها و بنیاد مسکن معرفی کنیم.

 

او با بیان اینکه بانک ها و بنیاد مسکن در جذب و ارائه تسهیلات جدیت به خرج داده و از فرصت پیش آمده نهایت استفاده را نمایند،خاطر نشان کرد: کارنامه و عملکرد بانک ها و بنیاد مسکن در خصوص تسهیلات مقاوم سازی و جذب و اعطای آن چندان رضایت بخش نیست و باید بیش از این در کار خود جدیت داشته باشند.

 

علایی اظهار داشت: فرصت محدودی در زمینه مقاوم سازی خانه های روستایی پیش آمده است و باید این فرصت را غنیمت شمرده و آن را ارج نهیم و نهایت استفاده را آن ببریم.


١٣:٠٣ - دوشنبه ٢٧ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ٣٢٥٤٣    /    تعداد نمایش : ٧٦کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٨
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٨