سال نود و نه «سال جهش تولید»
معرفی فرماندار

عدالت حاجی پور

سرپرست فرمانداری شهرستان پارس آباد مغان

بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • دست دلالان قاچاق آرد باید از منطقه قطع شود
  جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان پارس آباد با حضور محمد زاده معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری و دیگر دستگاههای عضو کارگروه در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان پارس آباد امروز چهارشنبه برگزار شد.

 • تخصیص ۵ میلیارد تومان اعتبار برای تبدیل دریاچه مغان به قطب گردشگری شمال استان
  عصر دیروز سه شنبه استاندار اردبیل به همراه نماینده و فرماندار پارس آباد از حاشیه دریاچه مغان بازدید کردند. استاندار اردبیل در این بازدید گفت: مبلغ ۵ میلیارد تومان جهت توسعه گردشگری دریاچه مغان و تبدیل آن به قطب گردشگری و محل توریستی اقامتی تخصیص یافته است

 • آب 《سد خداآفرین》۶۲ هزار هکتار سهم اراضی استان اردبیل و ۱۲ هزارهکتار نیز سهم آذربایجان شرقی است
  معاون آب و خاک وزارت جهاد و کشاوری گفت: آب پشت سد خداآفرین برای ۷۴ هزار هکتار از اراضی کشاورزی طراحی شده است که از این میزان ۶۲ هزار هکتار سهم اراضی شهرستان پارس‌آباد و ۱۲ هزارهکتار نیز سهم آذربایجان شرقی است که به میزان لازم باید تسهیم و تخصیص یابد.

 • اولین شرکت دانش بنیان گلخانه ای در پارس آباد احداث می شود
  اولین شرکت دانش بنیان گلخانه ای در پارس آباد احداث می شود برای اولین بار گندم سیاه و زنبور های گرده افزا و محصولات داروهاای گیاهی استراتژیک در کشور در گلخانه ای پارس آباد تولید می شود اولین شرکت دانش بنیان گلخانه ای در پارس آباد احداث می شود با حضور وزیر جهاد کشاورزی عملیات احداث اولین گلخانه شرکت دانش بنیان رایان شمیم آریان آغاز شد

 • فراخوان نماینده پارس آباد برای تدوین طرحی در راستای توسعه بخش گردشگری دریاچه مغان
  فراخوان نماینده پارس آباد برای تدوین طرحی در راستای توسعه بخش گردشگری دریاچه مغان عصر سه شنبه حاشیه دریاچه مغان میزبان استاندار، نماینده و فرماندار شهرستان پارس آباد در راستای توسعه گردشگری این دریاچه بود.

اخبار > 1700 آبادی دارای سکنه با 119 هزار واحد وجود دارد که 50 هزار واحد آن مقاوم سازی شده است.


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه شورای مشورتی بخشداران و دهیاران با فرماندار پارس آباد

1700 آبادی دارای سکنه با 119 هزار واحد وجود دارد که 50 هزار واحد آن مقاوم سازی شده است.

علایی فرماندار شهرستان پارس آباد:

تسهیلات مقاوم سازی خانه های روستایی باید بطور کامل جذب شود

 

1700 آبادی دارای سکنه با 119 هزار واحد وجود دارد که 50 هزار واحد آن مقاوم سازی شده است.

 

علایی تمامی دهیاران و بخشداران را در دامن زدن به مسائل حاشیه ای و غیر متعارف اجتناب کرد و گفت: بحران سازی و ایجاد جو آشوب در کشور به مفع هیچ کس نیست.

 

فرماندار پارس اباد از راه اندازی سیستم متمرکز انتخابات در کشور خبر داد و افزود: تمامی تحرکات و رفتارهای دهیاران و بخشداران در بخش ها زیر ذره بین سیتم متمرکز انتخابات در کشور قرار دارد.

 

رئیس شورای اداری شهرستان پارس اباد به دستور العمل عدم استفاده از امکانات دولتی اشاره کرد و یادآور شد: هیچ مقام دولتی حق ندارد چه در انتخابات و چه در خارج از زمان انتخابات از از امکانات دولتی سوء استفاده نمایند.

 

رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان پارس آباد گفت: دهیاران بازوان اصلی فرمانداری در انتخابات مجلس هستند و باید کاملا در انتخابات بی طرف باشند.

 

علایی به تجلیل از دهیاران و بخشداران منتخب در انتخابات نیز اشاره کرد و گفت: از دهیاران و بخشداران منتخب در انتخابات پیش رو تجلیل بعمل خواهد آمد.

 

وی گفت: تمامی دهیاران باید حوزه های مربوط به خود را مدیریت کرده و در معرفی خانه های روستایی کم دوام و بی دوام برای ارائه تسهیلات روستایی اهتمام داشته باشند.

 

فرماندار پارس آباد یادآور شد: بروز یک زلزله مهیب می تواند فاجعه ای جبران ناپذیر در منطقه خلق کند بنابراین باید با جدیت خانه هایی که نیازمند بازسازی و مقاوم سازی هستند را شناسایی و برای اخذ تسهیلات به بانک ها و بنیاد مسکن معرفی کنیم.

 

او با بیان اینکه بانک ها و بنیاد مسکن در جذب و ارائه تسهیلات جدیت به خرج داده و از فرصت پیش آمده نهایت استفاده را نمایند،خاطر نشان کرد: کارنامه و عملکرد بانک ها و بنیاد مسکن در خصوص تسهیلات مقاوم سازی و جذب و اعطای آن چندان رضایت بخش نیست و باید بیش از این در کار خود جدیت داشته باشند.

 

علایی اظهار داشت: فرصت محدودی در زمینه مقاوم سازی خانه های روستایی پیش آمده است و باید این فرصت را غنیمت شمرده و آن را ارج نهیم و نهایت استفاده را آن ببریم.


١٣:٠٣ - دوشنبه ٢٧ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ٣٢٥٤٣    /    تعداد نمایش : ٢٩٤کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

دوشنبه ١٦ تير ١٣٩٩
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:دوشنبه ١٦ تير ١٣٩٩