سال نود و نه «سال جهش تولید»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • پتانسیل های بزرگ صنعتی و گردشگری زیر سایه ظرفیتهای کشاورزی مغفول مانده
  پتانسیل های بزرگ صنعتی و گردشگری زیر سایه ظرفیتهای کشاورزی مغفول مانده توسعه گردشگری موفق با دوری از تمرکز گرایی و منطقه نگری و ایجاد زنجیره استانی گردشگری قابل حصول است

 • پارس آباد نگین گمشده گردشگری شمال کشور می باشد
  آماده استقبال از سرمایه گذاران حوزه گردشگری در شهرستان پارس‌آباد هستیم مهندس امامی فرماندار شهرستان پارس‌آباد در نشست با مدیرعامل شرکت ایرانگردی و جهانگردی کشور جناب آقای نیکزاد فرد ضمن قدردانی از توجه ویژه این سازمان به ظرفیت های منحصر به فرد شهرستان پارس آباد از آمادگی برای استقبال همه جانبه از سرمایه گذاران حوزه گردشگری در شهرستان پارس آباد خبر داد

 • جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی استان اردبیل به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد
  مشاور استاندار و مسوول روابط عمومی استانداری اردبیل: روابط عمومی ها برای تبیین ارزش های دفاع نقش محوری دارند مشاور استاندار و مسوول روابط عمومی استانداری اردبیل گفت: روابط عمومی ها برای تبیین ارزش های دفاع نقش محوری دارند.

 • پیش بینی تولید بیش از ۸ هزار تن سویا و ۵۰ هزار تن پنبه در شهرستان پارس آباد
  پیش بینی تولید بیش از ۸ هزار تن سویا و ۵۰ هزار تن پنبه در شهرستان پارس آباد جهش اشتغال و تولید با کشت پنبه رقم خواهد خورد قبل از ظهر امروز جلسه کار گروه اقتصادی پارس آباد با حضور فرماندار شهرستان و مدیر عامل شرکت غله و معاون مدیرکل جهاد کشاورزی استان با دستور کار هماهنگی و برنامه ریزی برای برداشت و خرید تضمینی محصول سویا و پنبه در سطح شهرستان پارس آباد برگزار شد.

 • فرماندار شهرستان پارس آباد از تلاش برای حل و فصل و واگذاری اراضی و املاک مسکونی به واجدین شرایط تا فصل کشت بهاره خبر داد
  نشست فرماندار شهرستان پارس آباد با عشایر محدوده نشین کشت و صنعت عصر امروز ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد به همراه بخشدار اسلام آباد با حضور در جمع مردم شریف و عشایر غیور روستاهای هزار کندی و طومارکندی با مردم این منطقه دیدار و ابعاد و نحوه واگذاری و برنامه های دولت برای تحقق مطالبات عشایر را تشریح نمودند.

اخبار > تا تعیین تکلیف نهایی محلی موقت برای ساماندهی میدان تره بار باید تعیین شود


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه هماهنگی حل مشکل میدان تره بار شهرستان پارس آباد

تا تعیین تکلیف نهایی محلی موقت برای ساماندهی میدان تره بار باید تعیین شود

فرماندار پارس آباد:
تا تعیین تکلیف نهایی محلی موقت برای ساماندهی میدان تره بار باید تعیین شود


 جلسه هماهنگی حل مشکل میدان تره بار شهرستان پارس آباد با حضور فرماندار ،شهردار،  شورای شهر  و دیگر مسئولان و مدیران مرتبط برگزار شد.

  فرماندار شهرستان پارس آباد در این جلسه گفت: انحصاری کردن میدان تره بار در شهرستان توسط فرد و گروه خاصی غیرقابل قبول است و این اجازه را به هیچ فرد و گروهی نخواهیم داد.  

  وی خاطر نشان کرد: مصالح و منافع شهر بر اساس تصمیم شورا و شهرداری ساماندهی می شود و شورا پل ارتباطی میان مردم و شهردار می باشد.

فرماندار شهرستان پارس آباد تاکید کرد: شورا وظیفه دارد بر اساس مصالح مردم برای شهر نسخه پیچی نماید و شهردار مسئول اجرای این تصمیمات می باشد.

وی گفت: در شرایط کنونی بدون اغماض هر صنف و گروهی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکند، برخورد کرده و نسبت به پلمپ آن واحد اقدام خواهد شد.

 فرماندار تاکید کرد : محل فعلی شرایط مناسبی برای فعالیت میدان میوه و تره بار را ندارد و تا ساماندهی کامل این مشکل،محلی موقتی جهت ساماندهی این معضل باید در شهرستان تعیین و نسبت به ساماندهی غرفه‌داران اقدام شود و این کار نیز بر عهده شهرداری است.


ارس رسا


٠٩:٣٤ - دوشنبه ١٣ مرداد ١٣٩٩    /    شماره : ٣٥٢٣٤    /    تعداد نمایش : ١١٧کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

سه شنبه ٠٨ مهر ١٣٩٩
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:سه شنبه ٠٨ مهر ١٣٩٩