سال نود و نه «سال جهش تولید»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • پتانسیل های بزرگ صنعتی و گردشگری زیر سایه ظرفیتهای کشاورزی مغفول مانده
  پتانسیل های بزرگ صنعتی و گردشگری زیر سایه ظرفیتهای کشاورزی مغفول مانده توسعه گردشگری موفق با دوری از تمرکز گرایی و منطقه نگری و ایجاد زنجیره استانی گردشگری قابل حصول است

 • پارس آباد نگین گمشده گردشگری شمال کشور می باشد
  آماده استقبال از سرمایه گذاران حوزه گردشگری در شهرستان پارس‌آباد هستیم مهندس امامی فرماندار شهرستان پارس‌آباد در نشست با مدیرعامل شرکت ایرانگردی و جهانگردی کشور جناب آقای نیکزاد فرد ضمن قدردانی از توجه ویژه این سازمان به ظرفیت های منحصر به فرد شهرستان پارس آباد از آمادگی برای استقبال همه جانبه از سرمایه گذاران حوزه گردشگری در شهرستان پارس آباد خبر داد

 • جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی استان اردبیل به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد
  مشاور استاندار و مسوول روابط عمومی استانداری اردبیل: روابط عمومی ها برای تبیین ارزش های دفاع نقش محوری دارند مشاور استاندار و مسوول روابط عمومی استانداری اردبیل گفت: روابط عمومی ها برای تبیین ارزش های دفاع نقش محوری دارند.

 • پیش بینی تولید بیش از ۸ هزار تن سویا و ۵۰ هزار تن پنبه در شهرستان پارس آباد
  پیش بینی تولید بیش از ۸ هزار تن سویا و ۵۰ هزار تن پنبه در شهرستان پارس آباد جهش اشتغال و تولید با کشت پنبه رقم خواهد خورد قبل از ظهر امروز جلسه کار گروه اقتصادی پارس آباد با حضور فرماندار شهرستان و مدیر عامل شرکت غله و معاون مدیرکل جهاد کشاورزی استان با دستور کار هماهنگی و برنامه ریزی برای برداشت و خرید تضمینی محصول سویا و پنبه در سطح شهرستان پارس آباد برگزار شد.

 • فرماندار شهرستان پارس آباد از تلاش برای حل و فصل و واگذاری اراضی و املاک مسکونی به واجدین شرایط تا فصل کشت بهاره خبر داد
  نشست فرماندار شهرستان پارس آباد با عشایر محدوده نشین کشت و صنعت عصر امروز ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد به همراه بخشدار اسلام آباد با حضور در جمع مردم شریف و عشایر غیور روستاهای هزار کندی و طومارکندی با مردم این منطقه دیدار و ابعاد و نحوه واگذاری و برنامه های دولت برای تحقق مطالبات عشایر را تشریح نمودند.

اخبار > باید تلاش شود تا شرایط فعلی را با تمامی مخاطراتش برای مردم تفهیم نماییم.


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه ستاد مبارزه با کرونا در شهرستان پارس آباد برگزار شد

باید تلاش شود تا شرایط فعلی را با تمامی مخاطراتش برای مردم تفهیم نماییم.

جلسه ستاد مبارزه با کرونا در شهرستان پارس آباد برگزار شد


 با حضور روسا و مدیران دستگاههای مرتبط جلسه ستاد پیشگیری از بیماری کرونا با حضور فرماندار شهرستان پارس آباد و مدیر شبکه بهداشت و درمان برگزار شد.


فرماندار شهرستان پارس آباد در این جلسه گفت: چاپ مجالس ترحیم در چاپخانه ها و تجمع در مجالس ترحیم به طور قطعی ممنوع است.


عدالت حاجی پور افزود: استفاده از ظرفیت فضای مجازی و رسانه ها توسط فعالین شبکه های مجازی در راستای اطلاع رسانی و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا یک ضرورت ملی است.


وی خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم تا شرایط فعلی را با تمامی مخاطراتش برای مردم تفهیم نماییم.


 فرماندار تصریح کرد:شرح وظایف تمامی دستگاه هاتوسط ستاد ملی کرونا ابلاغ شده و هیچ عذر و بهانه در راستای عدم رعایت پروتکل های بهداشتی قابل پذیرش نیست.

 حاجی پور ابراز داشت: بدون هیچ اغماضی هر دستگاهی که نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی عمل نکند توسط شبکه بهداشت پلمپ خواهد شد.

وی تاکید کرد:شهرستان پارس آباد به عنوان مرکزیت شهرستان های منطقه جمعیتی بالغ بر ۳۰۰ هزار نفر را پذیرش میکند.


٠٩:٣٨ - دوشنبه ١٣ مرداد ١٣٩٩    /    شماره : ٣٥٢٣٥    /    تعداد نمایش : ١٤٨کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

سه شنبه ٠٨ مهر ١٣٩٩
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:سه شنبه ٠٨ مهر ١٣٩٩