سال نود و نه «سال جهش تولید»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • نظارت ها بر بازار تشدید شود
  فرماندار پارس آباد در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان پارس آباد گفت: باید تحلیلهای کارشناسی برای پیشگیری از تتش در بازار داشته باشیم و در توزیع نهاده های دامی و کشاورزی و اقلام برنامه داشته باشیم.

 • معاون وزیر امورخارجه: امنیت مناطق مرزی و سد ها خط قرمز ایران است
  معاون وزیر امورخارجه: امنیت مناطق مرزی و سد ها خط قرمز ایران است معاون سیاسی وزیر امورخارجه گفت: امنیت سدها و ابنیه های و شبکه های آبی موجود در نوار مرزی بین ایران و آذربایجان از خطوط قرمز ایران است.

 • وضعیت شهرستان پارس آباد در شیوع کرونا نارنجی است
  ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد درحاشیه این جلسه با بیان اینکه وضعیت شهرستان پارس‌آباد در حالت نارنجی قرار دارد گفت: باید نظارت ها و آموزش و همچنین غربالگری ها به صورت مستمر ادامه داشته باشد و از عادی سازی شرایط عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در مراکز خدمات رسانی و ادارات و مطب و داروخانه ها پرهیز گردد.

 • ساخت و ساز غیر مجاز ممنوع و جرم مشهود است و باید با قاطعیت با آن برخورد شود
  ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد با بیان اینکه ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی جرم مشهود است بر پیشگیری و برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز تاکید کرد و گفت شهرداری ها و دهیاریهای و جهاد کشاورزی اجازه ساخت و سازهای غیر مجاز را برابر قانون ندهند.

 • با تغییرات فصلی احتمال در پیش بودن پیک جدید کرونا می رود
  ابراهیم امامی فرماندار و رئیس ستاد کرونایی شهرستان پارس آباد با بیان اینکه تغییرات فصلی و آمارهای رسید از کشورهای همسایه مبنی بر مشاهده آنفولانزای فوق حاد پرندگان و احتمال بروز آنفولانزا فصلی و بیماریهای ویروسی این ایام شرایط را حساس تر کرده گفت متاسفانه در روز های اخیر تعداد بستری بخش کرونا بیمارستان شهدا سیر صعودی به خود گرفته و این نگران کننده است.

اخبار > راه اندازی دوباره واحدهای تولیدی راکد در جهت تحقق جهش تولید


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید فرماندار و اعضای کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان از طرح های سرمایه گذاری شهرستان پارس آباد

راه اندازی دوباره واحدهای تولیدی راکد در جهت تحقق جهش تولید

راه اندازی دوباره واحدهای تولیدی راکد در جهت تحقق جهش تولید

امروز ظهر ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد به همراه معاونت برنامه ریزی و توسعه و همچنین اعضای کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان از تعدادی واحدهای راکد تولیدی و خدماتی بازدید کرد و گفت هدف از این بازدیدها در جهت بررسی مسائل و مشکلات واحدها و همچنین برنامه‌ریزی برای تسهیل و رفع موانع تولید و بهینه سازی در جهت تحقق جهش تولید می باشد.

در بازدید امروز فرماندار و اعضای کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری از کارگاه تولیدی میلاد پوشاک مغان که به تولید ماسک و پوشاک نظامی مشغول و ظرفیت تولید بیش از ۱۰۰ هزار ماسک در روز و ۱۵هزار دست لباس نظامی در ماه را داشته و برای بیش از ۳۳ نفر  اشتغالزایی نموده بازدید و مسائل و مشکلات این  واحد تولیدی و طرح سرمایه گذاری جدید آن به متراژ بیش از ۶۰۰۰ متر مربع در مسکن مهر را بررسی و برای حل آنها دستور تسریع و تسهیل را صادر نمودند.

همچنین در ادامه از نمایندگی سایپای جهانتاب که در زمینی به وسعت ۳۳۰۰ متر مربع واقع شده و چندین سال به صورت راکد قرار گرفته بازدید و ظرفیت‌های خروج از رکود این طرح سرمایه گذاری با ورود به طرح های سرمایه گذاری گردشگری و رفاهی و خدماتی مورد بررسی واقع شد.

در پایان فرماندار پارس آباد  همچنین به همراه اعضای کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان از واحد تولیدی کارخانه رب آقای نوری بازدید کرد و گفت با توجه به تولیدات انبوه محصولات چون گوجه فرنگی و بادام و سیر  ایجاد واحدهای جدید و راه اندازی واحدهای راکد صنایع تبدیلی نقش مهمی در ایجاد ارزش افزوده و اشتغال در منطقه خواهد داشت

وی با اشاره به مشکلات این واحدهای تولیدی  هدف از این بازدیدها را بررسی مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی و همچنین برنامه‌ریزی برای تسهیل و رفع موانع تولید در جهت تحقق جهش تولید عنوان کرد .


١٨:٣٢ - پنج شنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ٣٥٥٠٠    /    تعداد نمایش : ١٣٩کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

جمعه ٠٩ آبان ١٣٩٩
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:جمعه ٠٩ آبان ١٣٩٩