سال نود و نه «سال جهش تولید»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • نظارت ها بر بازار تشدید شود
  فرماندار پارس آباد در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان پارس آباد گفت: باید تحلیلهای کارشناسی برای پیشگیری از تتش در بازار داشته باشیم و در توزیع نهاده های دامی و کشاورزی و اقلام برنامه داشته باشیم.

 • معاون وزیر امورخارجه: امنیت مناطق مرزی و سد ها خط قرمز ایران است
  معاون وزیر امورخارجه: امنیت مناطق مرزی و سد ها خط قرمز ایران است معاون سیاسی وزیر امورخارجه گفت: امنیت سدها و ابنیه های و شبکه های آبی موجود در نوار مرزی بین ایران و آذربایجان از خطوط قرمز ایران است.

 • وضعیت شهرستان پارس آباد در شیوع کرونا نارنجی است
  ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد درحاشیه این جلسه با بیان اینکه وضعیت شهرستان پارس‌آباد در حالت نارنجی قرار دارد گفت: باید نظارت ها و آموزش و همچنین غربالگری ها به صورت مستمر ادامه داشته باشد و از عادی سازی شرایط عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در مراکز خدمات رسانی و ادارات و مطب و داروخانه ها پرهیز گردد.

 • ساخت و ساز غیر مجاز ممنوع و جرم مشهود است و باید با قاطعیت با آن برخورد شود
  ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد با بیان اینکه ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی جرم مشهود است بر پیشگیری و برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز تاکید کرد و گفت شهرداری ها و دهیاریهای و جهاد کشاورزی اجازه ساخت و سازهای غیر مجاز را برابر قانون ندهند.

 • با تغییرات فصلی احتمال در پیش بودن پیک جدید کرونا می رود
  ابراهیم امامی فرماندار و رئیس ستاد کرونایی شهرستان پارس آباد با بیان اینکه تغییرات فصلی و آمارهای رسید از کشورهای همسایه مبنی بر مشاهده آنفولانزای فوق حاد پرندگان و احتمال بروز آنفولانزا فصلی و بیماریهای ویروسی این ایام شرایط را حساس تر کرده گفت متاسفانه در روز های اخیر تعداد بستری بخش کرونا بیمارستان شهدا سیر صعودی به خود گرفته و این نگران کننده است.

اخبار > نحوه توزیع آرد از سهمیه ثابت به متغیر تبدیل می شود


  چاپ        ارسال به دوست

ملاک تخصیص آرد سهمیه ای، رضایتمندی و مطلوبیت کیفی و کمی خواهد بود

نحوه توزیع آرد از سهمیه ثابت به متغیر تبدیل می شود

امامی فرماندار پارس آباد:


نحوه توزیع آرد از سهمیه ثابت به متغیر تبدیل می شود

ملاک تخصیص آرد سهمیه ای، رضایتمندی و مطلوبیت کیفی و کمی خواهد بود

ماحصل تمامی زحمات کشت و برداشت و حمل و نگهداری گندم  و تولید آرد در کارخانه ها و و توزیع نانوایی ها در رضایت مندی مردم از نان سفره هایش نمود پیدا میکند و هر حلقه ای در کیفیت کم بگذارد در سفره ها و رضایت مردم تاثیر گذار و زحمات سایر زنجیره را به هدر می دهد.


جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان پارس آباد با حضور فرماندار و مدیر عامل شرکت غله استان برگزار شد

در این جلسه که با هدف سیاست گذاری و اعمال خط مشی های منطقه ای در تولید آرد و نان تشکیل گردید وضعیت نان و نحوه توزیع آرد مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفته تصمیماتی در جهت ارتقا کیفیت و نظارت مطلوب بر تولید نان گرفته شد.


وی همچنین افزود روش توزیع حواله ای قابل قبول نیست و باید شفاف سازی شود و تقسیم کار و نظارت بیشتر باید روند توزیع آرد با سیستم سامانه ای اجرا گردد  و میزان تعطیلات قانونی نانوایان رصد و اگر خودسرانه تعطیل کنند کسر سهمیه و تعطیل گردد.

در ادامه نوبخت مدیرعامل شرکت غله استان اردبیل از اختصاص ماهانه ۲۸ میلیارد یارانه مستقیم آرد و نان در استان خبر داد و گفت نبود کیفیت خوب در برخی خبازان باید کنترل و بازرسی و با خبازان خاطی برخورد و در نهایت تعطیل گردد.


١٢:٥٤ - يکشنبه ٢٣ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ٣٥٥١٥    /    تعداد نمایش : ٩٦کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

جمعه ٠٩ آبان ١٣٩٩
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:جمعه ٠٩ آبان ١٣٩٩