سال نود و نه «سال جهش تولید»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • نظارت ها بر بازار تشدید شود
  فرماندار پارس آباد در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان پارس آباد گفت: باید تحلیلهای کارشناسی برای پیشگیری از تتش در بازار داشته باشیم و در توزیع نهاده های دامی و کشاورزی و اقلام برنامه داشته باشیم.

 • معاون وزیر امورخارجه: امنیت مناطق مرزی و سد ها خط قرمز ایران است
  معاون وزیر امورخارجه: امنیت مناطق مرزی و سد ها خط قرمز ایران است معاون سیاسی وزیر امورخارجه گفت: امنیت سدها و ابنیه های و شبکه های آبی موجود در نوار مرزی بین ایران و آذربایجان از خطوط قرمز ایران است.

 • وضعیت شهرستان پارس آباد در شیوع کرونا نارنجی است
  ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد درحاشیه این جلسه با بیان اینکه وضعیت شهرستان پارس‌آباد در حالت نارنجی قرار دارد گفت: باید نظارت ها و آموزش و همچنین غربالگری ها به صورت مستمر ادامه داشته باشد و از عادی سازی شرایط عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در مراکز خدمات رسانی و ادارات و مطب و داروخانه ها پرهیز گردد.

 • ساخت و ساز غیر مجاز ممنوع و جرم مشهود است و باید با قاطعیت با آن برخورد شود
  ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد با بیان اینکه ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی جرم مشهود است بر پیشگیری و برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز تاکید کرد و گفت شهرداری ها و دهیاریهای و جهاد کشاورزی اجازه ساخت و سازهای غیر مجاز را برابر قانون ندهند.

 • با تغییرات فصلی احتمال در پیش بودن پیک جدید کرونا می رود
  ابراهیم امامی فرماندار و رئیس ستاد کرونایی شهرستان پارس آباد با بیان اینکه تغییرات فصلی و آمارهای رسید از کشورهای همسایه مبنی بر مشاهده آنفولانزای فوق حاد پرندگان و احتمال بروز آنفولانزا فصلی و بیماریهای ویروسی این ایام شرایط را حساس تر کرده گفت متاسفانه در روز های اخیر تعداد بستری بخش کرونا بیمارستان شهدا سیر صعودی به خود گرفته و این نگران کننده است.

اخبار > تاثیر کشاورزی منطقه مغان از ملی در حال جهش به بین المللی است


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه کارگروه آب کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان پارس آباد

تاثیر کشاورزی منطقه مغان از ملی در حال جهش به بین المللی است

تاثیر کشاورزی منطقه مغان از ملی در حال جهش به بین المللی است

بتن سیاست گذاری های کشاورزی باید در پارس آباد مغان به عنوان قطب کشاورزی انجام شود

ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه کارگروه آب کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان پارس آباد با بیان اینکه شهرستان پارس آباد به عنوان قطب کشاورزی کشور حق بزرگی دارد گفت  بهره برداری بهینه از منابع آبی  و خاکی نیازمند نقش شهرستان در سیاست‌گذاری‌های کلان این حوزه می باشد.

مهندس امامی  با بیان اینکه سالانه از سطح بیش از ۶۲ هزار اراضی شهرستان پارس آباد بالغ بر یک میلیون و دویست هزار تن انواع محصولات کشاورزی تولید میشود گفت با بهره برداری از گلخانه ۱۶۰۰ هکتاری جهش بزرگ دیگری به حجم بیش از ۴۵۰ هزار تنی در محصولات کشاورزی رخ خواهد داد .

فرماندار پارس آباد از کشت بیش از 40 نوع محصول کشاورزی و کسب رتبه های برتر استان و کشور در اکثر محصولات خبر داد و گفت ارزش تولیدات کشاورزی شهرستان بیش از 1660 میلیارد  تومان برآورد می شود که به نوبه خود گردش قابل توجهی در اقتصاد استان و کشور می باشد و چرخه های زنجیره های اقتصادی را تحت تاثیر قرار می دهد

 

مهندس امامی با اشاره به سطح زیر کشت بیش از 6200 هکتاری بادام و حدود 11000 هکتاری کشت پنبه و 9800 هکتاری یونجه و پیش بینی کشت قابل توجه سیر و گلزا در شهرستان گفت رعایت الگوی کشت و استفاده از نظرات کارشناسان در تنوع زراعی ضمن تضمین منابع آبی و خاکی از هم پوشانی در ارایه خدمات آبیاری و نهاده ها جلوگیری مینماید

وی از برنامه ریزی و پیگیری ها برای توسعه زیرساختهای لازم برای ورود به بازار های جهانی از طریق پایانه لجستیکی ریلی و ایجاد صنایع تبدیلی در شهرک مشترک صنعتی ایران و آذربایجان خبر داد و گفت شهرستان پارس آباد در حال جهش از تاثیر گذاری ملی به بین المللی است


١٤:٥١ - سه شنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ٣٥٥٣٠    /    تعداد نمایش : ٩٦کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

جمعه ٠٩ آبان ١٣٩٩
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:جمعه ٠٩ آبان ١٣٩٩