سال نود و نه «سال جهش تولید»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • نظارت ها بر بازار تشدید شود
  فرماندار پارس آباد در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان پارس آباد گفت: باید تحلیلهای کارشناسی برای پیشگیری از تتش در بازار داشته باشیم و در توزیع نهاده های دامی و کشاورزی و اقلام برنامه داشته باشیم.

 • معاون وزیر امورخارجه: امنیت مناطق مرزی و سد ها خط قرمز ایران است
  معاون وزیر امورخارجه: امنیت مناطق مرزی و سد ها خط قرمز ایران است معاون سیاسی وزیر امورخارجه گفت: امنیت سدها و ابنیه های و شبکه های آبی موجود در نوار مرزی بین ایران و آذربایجان از خطوط قرمز ایران است.

 • وضعیت شهرستان پارس آباد در شیوع کرونا نارنجی است
  ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد درحاشیه این جلسه با بیان اینکه وضعیت شهرستان پارس‌آباد در حالت نارنجی قرار دارد گفت: باید نظارت ها و آموزش و همچنین غربالگری ها به صورت مستمر ادامه داشته باشد و از عادی سازی شرایط عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در مراکز خدمات رسانی و ادارات و مطب و داروخانه ها پرهیز گردد.

 • ساخت و ساز غیر مجاز ممنوع و جرم مشهود است و باید با قاطعیت با آن برخورد شود
  ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد با بیان اینکه ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی جرم مشهود است بر پیشگیری و برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز تاکید کرد و گفت شهرداری ها و دهیاریهای و جهاد کشاورزی اجازه ساخت و سازهای غیر مجاز را برابر قانون ندهند.

 • با تغییرات فصلی احتمال در پیش بودن پیک جدید کرونا می رود
  ابراهیم امامی فرماندار و رئیس ستاد کرونایی شهرستان پارس آباد با بیان اینکه تغییرات فصلی و آمارهای رسید از کشورهای همسایه مبنی بر مشاهده آنفولانزای فوق حاد پرندگان و احتمال بروز آنفولانزا فصلی و بیماریهای ویروسی این ایام شرایط را حساس تر کرده گفت متاسفانه در روز های اخیر تعداد بستری بخش کرونا بیمارستان شهدا سیر صعودی به خود گرفته و این نگران کننده است.

اخبار > گسترش فضای مجازی شیوه و سبک های زندگی و رفتار های اجتماعی و سیاسی جهان را تحت تاثیر گذاشته


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پارس آباد

گسترش فضای مجازی شیوه و سبک های زندگی و رفتار های اجتماعی و سیاسی جهان را تحت تاثیر گذاشته

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پارس آباد

 ظهر امروز یکشنبه سی شهریور ماه جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پارس آباد به ریاست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان پارس آباد با موضوع بررسی آسیب‌های اجتماعی فضای مجازی برگزار شد.

در این جلسه اعضای مرتبط ضمن ارائه بررسی‌های انجام گرفته در حوزه اداره خود در خصوص آسیبهای احتمالی فضای مجازی ، راهکارهای پیشگیری از این آسیب ها و تولید محتوا های مورد نیاز جوانان برای استفاده بهینه از این فضا را تشریح نمودند.

 

مهندس محمدزاداه معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان پارس آباد در این جلسه فضای مجازی را به دریایی تشبیه کرده و گفت اگر شنا کردن را آموزش نبینین و نتوانیم جامعه را برای بهره مندی مفید و استفاده بجا و مناسب از فضای مجازی آماده کنیم بی شک با غرق شدن جوانان در این فضا مواجه می شویم.

 

وی همچنین به فرصتهای پیش رویی که فضای مجازی در اختیار ما گذاشته نیز اشاره کرد و گفت گسترش فضای مجازی شیوه و سبک های زندگی و رفتار های اجتماعی و سیاسی جهان را تحت تاثیر گذاشته و امروز جهان بدون فضای مجازی غیر قابل تصور است.

 

محمدزاده بر آموزش و تولید محتوا بر حسب نیاز های روز جامعه اشاره کرد و گفت باید نظارت شود تا عده ای از افسار گسیختگی این فضا برای مقاصد ضد فرهنگی بهره مند نگرددند.

در پایان این جلسه ضمن ارائه ابلاغ برای دو نفر از جوانان ، به عنوان اعضای جدید این شورا معرفی شدند.


١٥:٣٠ - يکشنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ٣٥٥٥٦    /    تعداد نمایش : ١٣٥کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

جمعه ٠٩ آبان ١٣٩٩
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:جمعه ٠٩ آبان ١٣٩٩