سال نود و نه «سال جهش تولید»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • معاون وزیر امورخارجه: امنیت مناطق مرزی و سد ها خط قرمز ایران است
  معاون وزیر امورخارجه: امنیت مناطق مرزی و سد ها خط قرمز ایران است معاون سیاسی وزیر امورخارجه گفت: امنیت سدها و ابنیه های و شبکه های آبی موجود در نوار مرزی بین ایران و آذربایجان از خطوط قرمز ایران است.

 • وضعیت شهرستان پارس آباد در شیوع کرونا نارنجی است
  ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد درحاشیه این جلسه با بیان اینکه وضعیت شهرستان پارس‌آباد در حالت نارنجی قرار دارد گفت: باید نظارت ها و آموزش و همچنین غربالگری ها به صورت مستمر ادامه داشته باشد و از عادی سازی شرایط عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در مراکز خدمات رسانی و ادارات و مطب و داروخانه ها پرهیز گردد.

 • ساخت و ساز غیر مجاز ممنوع و جرم مشهود است و باید با قاطعیت با آن برخورد شود
  ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد با بیان اینکه ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی جرم مشهود است بر پیشگیری و برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز تاکید کرد و گفت شهرداری ها و دهیاریهای و جهاد کشاورزی اجازه ساخت و سازهای غیر مجاز را برابر قانون ندهند.

 • با تغییرات فصلی احتمال در پیش بودن پیک جدید کرونا می رود
  ابراهیم امامی فرماندار و رئیس ستاد کرونایی شهرستان پارس آباد با بیان اینکه تغییرات فصلی و آمارهای رسید از کشورهای همسایه مبنی بر مشاهده آنفولانزای فوق حاد پرندگان و احتمال بروز آنفولانزا فصلی و بیماریهای ویروسی این ایام شرایط را حساس تر کرده گفت متاسفانه در روز های اخیر تعداد بستری بخش کرونا بیمارستان شهدا سیر صعودی به خود گرفته و این نگران کننده است.

 • اختصاص یک میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل ساختمان پزشکی قانونی
  نشست مدیر کل پزشکی قانونی استان اردبیل با فرماندار شهرستان پارس آباد در این نشست مدیرکل پزشکی قانونی ضمن تشریح عملکرد شش ماهه اول سال از تکمیل و تجهیز سالن تشریح شهرستان خبر داد و گفت قبلا به دلیل نبود این سالن خانواده متوفیان با زحمات زیادی رو به رو بودند که این امر باعث کاهش تبعات اجتماعی نیز گردیده است.

اخبار > بریای کاهش خشونت و آسیب های اجتماعی باید از ظرفیت های علمی و دانشگاهی به نحو احسن بهره برداری شود


  چاپ        ارسال به دوست

مشارکت و حضور مردم در پیشگیری از آسیب ها اجتماعی ضروری است

بریای کاهش خشونت و آسیب های اجتماعی باید از ظرفیت های علمی و دانشگاهی به نحو احسن بهره برداری شود

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل،اروجعلی محمدزاده معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان پارس آباد مغان  با بیان اینکه مشارکت و حضور مردم در پیشگیری از آسیب ها اجتماعی ضروری است ، اظهارداشت: باید ظرفیت های  علمی و دانشگاهی به جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی و وقوع جرایم در اولویت های قابل توجه در شهرستان قرار گیرد.

وی گفت: به دلیل وجود ظرفیت های و با برنامه ریزی دقیق و با آسیب شناسی وضعیت موجود در شهرستان می توانیم پیشگیری از خشونت و جرایم را در شهرستان به حداقل برسانیم .

معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان پارس آباد مغان با اشاره به علت‌های اصلی طلاق درشهرستان پارس آباد مغان تصریح کرد : تفاوت طبقات فرهنگی، عدم شناخت کامل و نداشتن مهارت‌های ارتباطی بین زوجین،  عدم مشاوره قبل از ازدواج، اعتیاد و بیکاری از عوامل اولویت‌دار در زمینه طلاق است.

محمدزاده توضیح داد:  از ابتدای سال جاری تاکنون ۸۳۹ مورد ازدواج و ۲۳۷ مورد طلاق در دفاتر به ثبت رسیده است که متاسفانه در مقایسه با مدت زمان مشابه سال ۹۸ شاهد افزایش ۱۶ درصدی طلاق و کاهش ۱ درصدی ازدواج هستیم.

 وی با بیان اینکه مردم از متکدیان سطح شهر ناراضی هستند تاکید کرد: مسئولان و نهادهای  مربوطه  هرچه زودتر نسبت ساماندهی و جمع آوری متکدیان و کودکان کار از سطح شهرستان اقدام کنند.


١٩:٤١ - سه شنبه ١ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ٣٥٥٩٦    /    تعداد نمایش : ٤١کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

سه شنبه ٠٦ آبان ١٣٩٩
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:سه شنبه ٠٦ آبان ١٣٩٩