سال نود و نه «سال جهش تولید»
بخشداریها

سایتهای مفید

راهنمای 118

روزنامه ها

سایتهای خبری

 

اخبار مهم
 • پیام تسلیت فرماندار پارس آباد در پی حادثه تروریستی شهادت دانشمند هسته‌ای ایران
  راه شهیدان ادامه خواهد داشت فرماندار پارس آباد طی پیامی حادثه تروریستی شهادت دانشمند هسته‌ای محسن فخری‌زاده را به خانواده وی و ملت شهید پرور ایران تسلیت گفت.

 • تولید ۴ میلیون اصله نهال در ایستگاه بذر و نهال پارس آباد
  پارس آباد مغان قطب تولید نهال درخت صنوبر تولید ۴ میلیون اصله نهال در ایستگاه بذر و نهال پارس آباد ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد در بازدید از مزارع تولید نهال در ایستگاه بذر و نهال شهرستان از تولید ۴ میلیون اصله نهال در این ایستگاه خبر داد و گفت احیای جنگل ها به عنوان ریه های محیط زیست و غنی سازی منابع طبیعی تقویت صنایع سلولزی از اهداف این طرح می باشد.

 • پارس آباد مغان محور توسعه و بهبود بذر و تولیدات گیاهی در کشور
  ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد در بازدیدی که از مزارع و انبار بذر سورگوم داشت با بیان اینکه ۱۰۰% بذر مورد نیاز کشور برای تولید سرگوم در شهرستان پارس آباد تولید و هم اکنون در انبارها موجود است گفت توان تخصصی و ظرفیت آبی و خاکی شهرستان پارس آباد باعث شده بهترین بذر ها برای توسعه و بهبود تولیدات گیاهی در این شهرستان تولید شود.

 • مهمانی ها و دید و بازدید شبانه در رتبه اول عوامل شیوع و ابتلا به کرونا
  ناقضان قانون منع تردد نقره داغ شدند مهمانی ها و دید و بازدید شبانه در رتبه اول عوامل شیوع و ابتلا به کرونا ۱۷۰ خودرو متخلف از ساعت ۹ شب تا ۴صبح امروز توسط دوربینهای شهری ثبت و جرایم ۲۰۰ هزار تومانی برای آنها صادر شد.

 • بیش از ۹۰ درصد ذرت بذری کشور در شهرستان پارس آباد تولید شد
  زیر ساختهای تولید بذر در شهرستان پارس آباد تقویت شده است بیش از ۹۰ درصد ذرت بذری کشور در شهرستان پارس آباد تولید شد ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد در بازدید از از کارخانه تولید بذر ذرت و سویا در شهرستان پارس آباد گفت ۱۰۰ درصد بذر مورد نیاز سویای استان اردبیل و ۹۰% بذر ذرت مورد کشور در شهرستان پارس‌آباد تولید می شود.

اخبار > استاندار اردبیل : اراده و تصمیم ما بر حل مسائل و مشکلات است و بر این موضوع پافشاری داریم


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل به شهرستان پارس آباد سفر کرد

استاندار اردبیل : اراده و تصمیم ما بر حل مسائل و مشکلات است و بر این موضوع پافشاری داریم

استاندار اردبیل به شهرستان پارس آباد سفر کرد

 

استاندار اردبیل : اراده  و تصمیم ما بر حل مسائل و مشکلات است و بر این موضوع پافشاری داریم

 

 صبح امروز پنجشنبه ۲۴ مهرماه استاندار اردبیل به همراه هیاتی از مدیران کل عضو ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان به شهرستان پارس آباد سفر کرده و از واحدهای صنعتی فعال در شهرک صنعتی پارس آباد و ناحیه صنعتی بازدید و در جریان مسائل و مشکلات سرمایه گذاران قرار گرفت.

مهندس اکبر بهنام جو استاندار اردبیل همچنین دیدار با خانواده شهید معزز مرزبان علی بیرامی و همچنین بازدید از مرزهای شمال استان و قرارگیری در جریان امنیت پایدار مرزهای کشورمان و دیدار با نمایندگان عشایر محدوده نشین کشت و صنعت ها را از برنامه‌های امروز خود در سفر به شهرستان پارس آباد عنوان کرد و گفت اراده  و تصمیم ما بر حل مسائل و مشکلات می باشد و بر پیگیری این تصمیمات تاکید خواهیم کرد.

در این سفر  شایقی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و صادقی مدیرکل صنعت معدن و تجارت و اهلی مدیر شهرکهای صنعتی استان و محسن زاده مجری طرح  پایاب سد خداآفرین و فرماندار شهرستان پارس آباد و ادارات متولی و روسای بانک ها و شرکت های زیرساختی, استاندار اردبیل را همراهی و در حل مسائل و مشکلات سرمایه گذاران همفکری نمودند.


٢٠:١٧ - پنج شنبه ٢٤ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ٣٥٧٥٠    /    تعداد نمایش : ١١٩کانال تلگرام

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

شنبه ٠٨ آذر ١٣٩٩
پیوندها

 

خبرگزاری ها

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:شنبه ٠٨ آذر ١٣٩٩