پنج شنبه ٢١ فروردين ١٣٩٩
سال نود و نه «سال جهش تولید»
اخبار


بی سابقه ترین وخلوت ترین روز طبیعت در شهرستان پارس آباد رقم خورد
پیام قدردانی فرماندار پارس آباد از درک و همراهی مردم برای شکست زنجیره کرونا
پیام قدردانی فرماندار پارس آباد از درک و همراهی مردم برای شکست زنجیره کرونا حاجی پور فرماندار پارس آباد از رقم خوردن بی سابقه ترین وخلوت ترین روز طبیعت در شهرستان خبر داد و گفت همراهی و دقت نظر و توجه ویژه مردم به سلامت عزیزانشان نشان از محبت و مودت و احساس مسئولیت بالای مردم مهمان نواز منطقه دارد.
 ١١:٥٣ - پنج شنبه ١٤ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
از ۶۳ هزار هکتار اراضی سالانه بیش از یک میلیون و سیصد هزار تن انواع محصولات تولید و روانه بازار میکند .
پیش بینی استحصال بیش از ۷۰۰ هزار تن انواع میوه از ۴۶۰۰ هکتار باغات شهرستان پارس آباد
پیش بینی استحصال بیش از ۷۰۰ هزار تن انواع میوه از ۴۶۰۰ هکتار باغات شهرستان پارس آباد حاجی پور فرماندار شهرستان پارس آباد در بازدید باغات این شهرستان از پیش بینی تولید بیش از ۷۰۰ هزار تن میوه در سال جاری خبر داد و گفت شهرستان پارس آباد به عنوان یکی از قطبهای کشاورزی و دامپروری کشور با داشتن بیش از ۶۳ هزار هکتار اراضی سالانه بیش از یک میلیون و سیصد هزار تن انواع محصولات تولید و روانه بازار میکند .
 ١٣:٠٧ - سه شنبه ١٢ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
شنبه آخر ماه مارس ساعت زمین
امشب زمین یک ساعت بیشتر استراحت کرد
ساعت زمین امشب زمین یک ساعت بیشتر استراحت کرد با حضور فرماندار پارس آباد و مدیر برق مغان مراسم ساعت زمین برگزار گردید در این مراسم فرماندار پارس آباد بر ضروت تامین انرژی پاک و پایدار تاکید کردند و با با اهدای شاخه گل از زحمات مدیر و پرسنل اتفاقات امور برق مغان در ایام تعطیلات نوروزی تشکر و قدرانی کرد . حاجی پور برق و انرژی را نعمت بزرگی دانست و گفت آینده شهرستان پارس آباد با توسعه در پایاب سد خدا آفرین و ناحیه صنعتی و گلخانه ۱۵۰۰ هکتاری و شهرک مشترک صنعتی ایران و آذربایجان بسیار وابسته به انرژی است و باید در مصرف بهینه آن دقت و توجه بیشتری شود
 ١٠:١٩ - يکشنبه ١٠ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
اجرای طرح فاصله گذاری در شهرستان پارس آباد
از ورود مسافران و خودروهای غیربومی به شهرستان پارس‌آباد ممانعت به‌عمل می‌آید.
کنترل و محدودسازی ورود و خروج مسیر بیله‌سوار به پارس‌آباد فرماندار پارس‌آباد گفت: ایستگاه کنترل و محدودسازی ورود و خروج مسیر بیله‌سوار به پارس‌آباد ایجاد شده و از ورود مسافران و خودروهای غیربومی به شهرستان پارس‌آباد ممانعت به‌عمل می‌آید.
 ١٥:٢٣ - شنبه ٩ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
ویروس کرونا مرز نمی شناسد
ایران در مقایسه با کشورهای جهان کرونا را بهتر مدیریت کرد
حاجی پور فرماندار شهرستان پارس آباد در گفتگو با شبکه بین المللی سحر: ویروس کرونا مرز نمی شناسد و پس از ورود به ایران با تدابیر و آموزشهای بهداشتی و درمانی و ایثار و فداکاری پزشکان و پرستاران بر گرفته از باورهای و اعتقادات عمیق دینی و اسلامی و فرهنگ شهادت در راه نجات هم وطنان کنترل آن در کشور با بهره گیری از علم و ایمان به دست گرفته شده و کانون این بیماری هم اکنون در کشور های اروپایی و آمریکا قرار دارد و عملکرد ایران در مقابله و مدیریت این اپیدمی از نظر سازمانهای جهانی بهداشت قابل قدردانی بوده و این رویه در استان اردبیل و بخصوصی در شهرستان مرزی پارس آباد با همکاری مردم شریف در شرایط مطلوبی در حال مدیریت و کنترل است.
 ١٩:٢٨ - جمعه ٨ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
فرماندار پارس آبادخبر داد :
راههای منتهی به اماکن گردشگری پارس آباد مسدود شد
راههای منتهی به اماکن گردشگری پارس آباد مسدود شد فرماندار شهرستان پارس آباد با اشاره به مسدود شدن راههای منتی به اماکن گردشگری پارس آباد، گفت: شعار در خانه بمانیم باید به یک فرهنگ عمومی در بین مردم تبدیل شود
 ٢٢:٣٣ - پنج شنبه ٧ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
دست در دست هم پیام رهبر انقلاب را برای جهش تولید محقق خواهیم کرد
پیام جهش تولید در شهرستان پارس آباد نهادینه می‌شود
عدالت حاجی پور فرماندار شهرستان پارس آباد با اشاره به نام گذاری سال ۹۹ توسط مقام معظم رهبری به نام جهش تولید از برنامه ریزی ها برای تحقق این پیام گرانقدر خبر داد و گفت با این پیام مسیر برای ما روشن شده و از تمام ظرفیتهای شهرستان برای ادامه راه رونق تولید و جهش تولید بهره برده و زمینه رونق اقتصادی و اشتغال را در منطقه فرآهم خواهیم ساخت.
 ١٢:٣٦ - جمعه ١ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1437775
 بازدید امروز : 666
 کل بازدید : 3723419
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0/1719
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:پنج شنبه ٢١ فروردين ١٣٩٩