چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل در عیادت از جانبازان:

خدمت به یادگاران دفاع مقدس مایه افتخار ماست

استاندار اردبیل، به مناسبت هفته گرامی داشت بسیج از جانبازان بستری در بیمارستان ایثار اردبیل عیادت و به درد و دل آنها گوش داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، سیدحامد عاملی در جریان این دیدار ضمن دلجویی و عیادت از جانبازان بستری در بیمارستان ایثار، خدمت به یادگاران دوران دفاع مقدس را مایه افتخار کارگزاران نظام اسلامی دانست و افزود: امنیت و آسایش ما مرهون از خود گذشتگی های شهدا و جانبازان است و دیدار و سرکشی از جانبازان بستری در بیمارستان ایثار وظیفه همه ماست.
وی با قدردانی از خدمات بیمارستان ایثار و مجموعه بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بیان کرد: در بیمارستان شهید پاریاب یا همان ایثار اردبیل پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت از ۲۱ استان کشور بستری هستند و از خدماتی که برای درمان و آسایش آنان فراهم شده بهره مند می شوند.
استاندار اردبیل با قدردانی از خانواده های جانبازان اعصاب و روان عنوان کرد: صبر و شکیبایی خانواده های این عزیزان ستودنی است؛ چرا که سالها بعد از پایان جنگ هنوز درگیر آسیب های روحی و روانی هستند و جانبازان عزیز نیز با متحمل شدن سخت ترین مشکلات برای زندگی تلاش می کنند.
عاملی در این بازدید که مشاور استاندار در امورایثارگران همراهی می کرد، ضمن بازدید از بخش های مختلف بیمارستان ایثار از جمله واحدهای فیزیوتراپی و کاردرمانی در جریان روند درمان عزیزان جانباز قرار گرفت، همچنین برای تکمیل برخی تجهیزات و امکانات مورد نیاز بیمارستان قول مساعد داد.٢١:٤٦ - چهارشنبه ٣ آذر ١٤٠٠    /    شماره : ٣٨٥٧٣    /    تعداد نمایش : ١١٧خروج