نقشه سایت|تماس با ما|نظرسنجی|صفحه اصلی
سال نود و نه «سال جهش تولید»
دوشنبه ١٨ اسفند ١٣٩٩

صفحه اصلی > آزمون 
آزمون

 

فرم دعوت از داوطلبان پذیرفته شده مرحله اول هشتمین آزمون فراگیر استخدامی ستاد وزارت کشورو  استانداری ها

(فرمانداری ها وبخشداری ها)

   با توجه به اعلام نتایج اولیه (کتبی) هشتمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی کشور و مجاز شدن  عده ای از داوطلبان برای راهیابی به مرحله بعد ، بدینوسیله از افراد بشرح جدول مندرج در این اطلاعیه دعوت می شود که شخصاً جهت تحویل مدارک در زمان تعیین شده و مکان مشخص شده مراجعه نمایند.

آدرس محل مراجعه داوطلبان :

اردبیل ، چهارراه امام، استانداری اردبیل، طبقه همکف ،سالن شهید رجایی

مدارک مورد نیاز (لطفاً مدارک داخل پوشه تحویل شود)

1- ۳ قطعه عکس ۴*۳ تمام رخ پشت نویسی شده که در سال جاری گرفته شده باشد.

2- اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن؛

3- اصل شناسنامه و تصویر از تمامی صفحات آن؛

4- اصل مدرک تحصیلی (گواهینامه موقت یا دانشنامه) در مقطع تحصیلی پذیرفته شده در امتحان مشترک ممهور به مهر دانشگاه و تصویر آن؛

5- اصل کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دائم قانونی و تصویر آن (برای آقایان)؛

6- اصل کارت شناسایی ایثارگری یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران و مراجع ذیصلاح (برای مشمولین سهمیه ایثارگران بر اساس بند ب صفحه 1 دفترچه راهنمای ثبت‌نام امتحان مشترک دستگاه‌های اجرائی کشور)؛

7- اصل مدارک و معرفی نامه از سازمان بهزیستی کشور(برای معلولین)؛

8- ارایه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذی ربط برای اصلاح حداکثر سن مقرر (براساس تبصره ۲ صفحه ۲ دفترچه راهنمای ثبت‌نام امتحان مشترک دستگاه‌های اجرائی کشور)؛

9- ارایه مدرک مربوط به امتیاز حافظان قرآن (با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان تبلیغات اسلامی)؛

10- ارایه مدرک برای استفاده از اولویت بومی شهرستانی. (مطابقت اطلاعات شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا، ارائه استشهاد محلی و سایر اطلاعات مندرج در اطلاعیه مورخ 27/07/1399 سازمان سنجش آموزش کشور)

  • وزارت کشور(ستاد واستانداری ها) می‌تواند حسب مورد نسبت به درخواست سایر مستندات مورد نیاز، اقدام لازم را به عمل آورد و داوطلبان لیست مدارک تحویلی خود را امضا و تحویل نمایند.

 

تذکرات مهم:

1- تحویل مدارک از تاریخ 25/11/1399 شروع وافراد براساس تاریخ های معین شده پذیرش می شوند و این روند در تاریخ 27/11/1399 خاتمه می یابد . لذا عدم مراجعه وتحویل مدارک توسط داوطلب در مهلت مقرر به منزله انصراف از سایر مراحل استخدامی تلقی می‌گردد.

2- چنانچه داوطلبی در حال حاضر به دلیل بیماری و یا قرنطینه شخصاً امکان حضور در موعد مقرر را ندارد می بایست ارائه مدارک و مستندات وی از طریق اقوام درجه یک با ارائه کارت شناسایی معتبر و در زمان تعیین شده تحویل استانداری گردد. (مسئولیت این امر به عهده داوطلب خواهد بود.)

3- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام‌شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان بررسی مدارک، مصاحبه و گزینش بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان مشترک فراگیر، مسابقه و جذب، محرز شود داوطلب به ‌اشتباه یا به‌ عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.

4- مواردی که موجب حذف داوطلب می شودعبارتند از:

الف: عدم قرار گرفتن در محدوده سن قانونی اعلام شده (ملاك عمل براي محاسبه سن افراد، اولين روز ثبت نام امتحان مشترك (20/6/1399) مي‌باشد

ب: عدم تطابق زمان صدور گواهی موقت تحصیلی یا مدرک دانشنامه با شرایط اعلام شده (ملاک عمل در محاسبه تاریخ فراغت از تحصیل آخرین روز ثبت‌نام امتحان مشترک فراگیر(مورخ 4/7/1399)

ج: عدم تطابق تاریخ صدور کارت معافیت دائم و یا تاریخ پایان خدمت با شرایط اعلام شده (ملاك عمل در ارتباط با اتمام خدمت دوره ضرورت (تاريخ مندرج در قسمت خاتمه خدمت، كارت پايان خدمت) و همچنين در خصوص معافيت دائم (تاريخ مندرج در قسمت صدور كارت معافيت دائم)، آخرين روز ثبت نام امتحان مشترك فراگير (1399/07/04) مي‌باشد)

د: عدم ارائه مستندات مربوط به سهمیه معرفی شده

1- مواردی که  منجر به تغییر نمره داوطلب می‌شود و ممکن است منتج به تغییر وضعیت داوطلب گردد.

الف: عدم ارائه مستندات دال بر بومی بودن

ب: عدم ارائه مستندات دال بر حافظ قرآن بودن

توجه:

به همراه داشتن خودکار شخصی ، مواد ضد عفونی کننده و زدن ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی الزامی است.

 

جهت مشاهده لیست اسامی بر روی لینک زیر کلیک فرمائید:

اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول

 

 

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:دوشنبه ١٨ اسفند ١٣٩٩