نقشه سایت|صفحه اصلی
سال نود و هفت «سال حمایت از کالای ایرانی»
سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧

اخبار > ۸۰۰شغل دیگر در شهرک صنعتی آرتا ایجاد می شود


  چاپ        ارسال به دوست

معاون استاندار اردبیل:

۸۰۰شغل دیگر در شهرک صنعتی آرتا ایجاد می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل گفت: با هدف عمل به تاکید استاندار اردبیل در رابطه با ایجاد۲۰هزار شغل با تلاش مجموعه صنعتی آرتا و با راه اندازی شرکت پتروشیمی و خط تولید mdf برای ۸۰۰ نفر تا سال۹۸ اشتغال ایجاد می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، بهمن حسین زاده در جریان بازدید از مجموعه شهرک صنعتی خصوصی آرتا که با حضور اعضای هئیت مدیره بانک رفاه کارگران انجام شد اظهار داشت:باید قدر صنعتگران و سرمایه گذاران خدوم را ارج نهاد که با از خودگذشتگی و تلاش جهادی موجب اشتغال حوانان این مرز و بوم شده اند.

وی با اشاره به اینکه شرکت های آرتا به نیت ۱۴ معصوم در حال حاضر ۱۴واحد راه اندازی شده است افزود: مدیر این مجموعه عظیم از صفر تا صد برای راه اندازی مجموعه شخصا تلاش کرده و از جمله موفق ترین شرکت ها در خاورمیانه می باشد.

حسین زاده با تاکید بر اینکه با راه اندازی خط تولید مدرنترین نئوپان و پتروشیمی برای بیش از۸۰۰ نفر اشتغال ایجاد می شود افزود: دستگاه های اجرایی، استانداری و نمایندگان در این رابطه همکاری های لازم را خواهند داشت.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل با اشاره به اینکه مجتمع شرکت های آرتا در زمینه های چوب و پلاستیک و صنعت چاپ راندمان خوبی دارد افزود: همه واحدها در سه شیفت با ظرفیت ۱۰۰درصد فعالیت می کنند و تلاش و کوشش این طیف قابل تقدیر است.

حسین زاده با تاکید بر اینکه مدرنترین دستگاه ها در این مجموعه نصب شده افزود: با توجه به اینکه بیشتر محصولات درجه یک و برند مناسب به کشورهای خارجی صادر می شود برای همین مدیریت این واحدها همیشه دستگاه های خود به مدرنترین شکل آپدیت می کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل اظهار داشت: استان اردبیل ظرفیت ایجاد شغل های مناسب را نسبت به ظرفیت جمعیتی داراست باید همه تلاش کنیم سایر واحدها در شهرک های صنعتی با ظرفیت کامل فعالیت داشته باشند.

گفتنی در این بازدید رحمتی عضو هیئت مدیره بانک رفاه کارگران کشور جهت توسعه شرکت های این مجموعه قول همکاری داد و کمال الدین فتحی بیطرف صاحب این مجموعه توضیح کاملی در مورد نحوه اداره و میزان تولید ارایه داد.


١٠:٣٧ - دوشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٢٦٨٢٧    /    تعداد نمایش : ١٨٨خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧