نقشه سایت|صفحه اصلی
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
پنج شنبه ٠١ فروردين ١٣٩٨

اخبار > مدیران در جذب اعتبارات اشتغال کوتاهی نکنند


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل:

مدیران در جذب اعتبارات اشتغال کوتاهی نکنند

استاندار اردبیل گفت: مدیران دستگاه های اجرایی استان نباید در جذب اعتبارات اعم از اعتبارات اشتغال فراگیر و اشتغال پایدار روستایی کوتاهی کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، اکبر بهنام جو روز پنجشنبه در جلسه کارگروه اشتغال استان افزود: دولت تدبیر و امید اشتغال پایدار روستایی را در دستور کار قرار داده و همه مدیران موظف هستند در معرفی طرح ها به بانک ،پیگیری تسهیلات و پرداخت آن از سوی بانک ها اهتمام جدی داشته باشند.

وی اظهار کرد: بانک ها هم موظف هستند طرح های معرفی شده را در اسرع وقت بررسی و در پرداخت تسهیلات بانکی به متقاضیان تسریع کنند.

استاندار اردبیل بیان کرد: استان اردبیل در معرفی طرح و پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی در بین استان های کشور رتبه هشتم را دارا است .

وی ادامه داد: سازمان جهاد کشاورزی تا هفته آینده یک هزار و 270 میلیارد ریال و اداره کل میراث فرهنگی ،گردشگری و صنایع دستی استان هم یک هزار و 500 میلیارد ریال طرح به بانک های عامل برای اشتغال پایدار روستایی معرفی می کند.

استاندار اردبیل راه اندازی پیست اسکی شابیل مشگین شهر و اندبیل خلخال را یادآور شد و گفت: پرداخت تسهیلات به این طرح ها بمنظور اشتغالزایی ضروری است.


١٦:٢٢ - پنج شنبه ٢٤ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٢٧٠٥٣    /    تعداد نمایش : ١٨٣خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:پنج شنبه ٠١ فروردين ١٣٩٨