نقشه سایت|صفحه اصلی
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
پنج شنبه ٠١ فروردين ١٣٩٨

اخبار > طرح بازگشایی چهارراه امام شهر گرمی با مشارکت بخش خصوصی به اتمام می رسد


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل:

طرح بازگشایی چهارراه امام شهر گرمی با مشارکت بخش خصوصی به اتمام می رسد

استاندار اردبیل گفت: با توجه به اینکه بیش از۸۰درصد مسیر چهار راه امام خمینی (ره) شهر گرمی بازگشایی شده است تا ۱۰ روز آینده تکلیف این چهار راه باید تعیین شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل؛ مهندس اکبر بهنام جو در جلسه مشترک اعضای شورای شهر و شهردار گرمی با سرمایه گذار بازگشایی مسیر چهار راه این شهر اظهار داشت:ظرف ده روز آینده مجری طرح (شرکت کوثر)  پیشنهادهای مطرح شده را بررسی و در جلسه بعدی مطرح کند.

وی با اشاره به اینکه در صورت ادامه روند اجرای پروژه استانداری اردبیل نهایت همکاری را با شهرداری گرمی خواهد داشت افزود:شورای شهر و شهرداری گرمی نیز باید در این راستا به مجری طرح کمک کند تا پروژه مورد نظر هرچه سریعتر به اتمام برسد.

بهنام جو با اشاره به اینکه مجری طرح تا کنون ۱۵میلیارد ریال صرف بازگشایی این مسیر کرده افزود: در صورت عدم پیشرفت مطلوب کار توسط مجری محترم طرح مجبور به تغییر مجری و یا اجرای ادامه طرح توسط سازمان همیاری شهرداری های استان خواهیم بود.

وی افزود: هزینه ۱۸درصد باقی مانده طرح به هزینه ای معادل ۸۲درصد انجام شده آن دارد و در این مورد همکاری طرفین لازم و ضروری است.

استاندار اردبیل اظهار داشت:با اجرای این طرح ارزش منطقه ای در شهر گرمی به ویژه محدوده اجرای طرح افزایش یافته و با یک معماری خاص شرایط اقتصادی و تجاری در این شهر رونق بیشتری خواهد داشت.


١٩:١٢ - پنج شنبه ٢٤ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٢٧٠٥٥    /    تعداد نمایش : ٢٠٧خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:پنج شنبه ٠١ فروردين ١٣٩٨