نقشه سایت|تماس با ما|صفحه اصلی
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
سه شنبه ٠٤ تير ١٣٩٨

اخبار > تکمیل راه آهن اردبیل اولویت دولت است


  چاپ        ارسال به دوست

تکمیل راه آهن اردبیل اولویت دولت است

عاون شرکت توسعه و زیرساخت وزارت راه و شهرسازی گفت: تکمیل و راه اندازی طرح راه آهن اردبیل - میانه اولویت اول دولت در طرح های ریلی کشور است و تا پایان سال 99 به بهره برداری می رسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، عباس خطیبی روز دوشنبه در بازدید از عملیات اجرایی طرح راه آهن اردبیل ، افزود: روند اجرای این طرح مطلوب بوده و جزو معدود طرح های ریلی کشور است که مورد توجه قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: با تامین مالی طرح ، پیمانکاران و مشاوران فعال شده اند و با توجه به هدف گذاری انجام یافته عملیات زیرسازی آن در نیمه اول سال 98 به پایان می رسد.

به گفته وی ، هم اکنون مناقصه عملیات اجرایی سه ایستگاه راه آهن اردبیل انجام شده و هفته آینده پیمانکار مربوطه انتخاب می شود.

خطیبی گفت: زیر سازی 100 کیلومتر این طرح از سمت اردبیل تقریبا راحت است و قرار شده زیرسازی 50 کیلومتر از آن در مرحله اول اجرایی و افتتاح شود.

او با بیان اینکه بخش زیرسازی راه آهن اردبیل پیشرو و مقدم است ، اظهار داشت: در 6 ماه آینده روند اجرایی طرح دچار تحول خواهد شد.٢١:٥٧ - دوشنبه ١٦ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٢٨٠٣٨    /    تعداد نمایش : ٣٠٠خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:سه شنبه ٠٤ تير ١٣٩٨